bu kurlardan sonra parfüm işini ne yaptınız?

bugün parfümümün 800 TL olduğunu öğrendim ve alamadım
siz sağlıklı ve iyi alternatifler buldunuz mu?

cinsiyet erkek

fakir olduğumuz gerçeğini kredi kartları sayesinde düşünmüyorduk. simdi kredi ceksek yine fakir hissediyoruz. taze fasulye 10 tl ye düştü diye sevindim geçen markette. bekarım param var ama temel yaşam ihtiyaçlarını ancak karşılıyor. simdi parfüm yarın deodorant sonra duş jeli derken her şey pahalı gelecek, kafayı sabunla yıkayıp cikariz. tek derdimiz temel besinler olana kadar devam. mutluluğu o zaman yakalayacağız. %50 rulez.

  • hasmetizm 2046  (02.05.19 15:33:49)
Valla internetten kampanya kovalıyorum :/

  • lcha  (02.05.19 15:45:15)
avon alıyorum, 50 liralık.

  • cemiyetin ünlü siması  (02.05.19 15:47:22)
Bende one million kullaniyordum yıllarca sonra dunlopa gectim gratisten ya da watsondan 100 liraya deodorant ve parfüm seti alıyorum

  • all girls dream  (02.05.19 16:01:54)
Son 1 yıldır orijinal almıyorum. 50 ml. parfüme 15,00 TL verip yaptırıyorum. Kalıcılık ve koku orijinalden farksız.

  • obscure  (02.05.19 16:02:30)
deodorant ile devam.

  • tsubasa  (02.05.19 16:06:08)
çok güzel kolonyolar var onlarla devam. parfümden güzel kokuyorlar ve ferahlatıcı

  • avatar is back  (02.05.19 16:13:41)
Duyurunu görünce acep benim parfüm kaç para oldu ki diye bakayım dedim, amanın 430 tl olmuş. En son 150 tl ye mi ne gelmişti bana bir promosyonla. L'OCCITANE Néroli kullanıyorum, kadın kişisiyim.

Sevdiceğe Rebul'un mandalina kolonyasını alıyorum, turunç bahçesine düşmüş gibi oluyorum yanında çok güzel geliyor kokusu bana. :)
  • old possum  (02.05.19 18:21:40)
Hep 150 liralık alıyorum. Giriyorum morhipo ya o fiyat aralığında ne varsa 100lük onu alıyorum. Hem de değişik parfümler denemiş oluyorum. Eskidenmiş aynı parfümü kullanmak.

  • kumulatifvergimatrahi  (02.05.19 19:10:52)