Ne telefon almalı?

Benim iPhone 6s iyice sıyırdı, yeni telefon almam lazım.
Ama ÖTV zammı gelmiş. Yurtdışından getirteceğim yeni bir telefon.

Malum üst segmentlere (iPhone X, Xs, Huawei P30, Galaxy 10 vs) pek dokunamıyoruz fiyattan ötürü.

İyi özellikleri olan, iPhone 6s'ten sonra oh be dedirtecek, fiyatı da abuk subuk olmayan, güzel foto çeken, ekran geçişleri hızlı tel ne var bu ara?

pixel sersisi çok iyi ama bootloop olayına giriyor. fakat risk alırım dersen muazzam makineler

  • 2006  (01.05.19 23:22:04)
pixel +1 ama pahalı
xiaomi mi9 mi8 bakarsınız onlar da pahalı gelirse redmi'lere bakın derim

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (01.05.19 23:42:47)
bende de aynı telefon var ve ben de bakıyordum yeni bir telefona. Galaxy s10e nin fiyatını düşmesini bekliyordum ama ötv derinden vurdu 4.150 olan telefon 5.000 e kadar çıkmış bazı sitelerde. ama 4500 olan da var bence hala alınabilir fiyat. s10 ile özellikleri aynı ama boyutu daha küçük. küçük dediğim de iphone 6s ile iphone x arasında bir telefon.
gözatmanı öneririm

  • alive2017  (01.05.19 23:44:43)
ek olarak iphone 6s’imde ekran karartıları vardı 3d touch ve sessize alma tuşu da çalışmıyordu pil değiştirince geçti meğersem şişen pil baskı yapıyormuş. eğer sorunlarınız benzerse pil değiştirmeyi düşünün

  • alive2017  (01.05.19 23:49:02)