Baştan Aşağı Aynı Marka Giyinmek

Merhaba. Samimi olarak soruyorum, çok sevdiğiniz bir marka var ve mont, gömlek, kazak, tshirt, ayakkabı vb. hemen hemen her şeyi yapıp satıyor. Bu markanın bütün ürünlerini kazak/gömlek/tshirt + pantolon + ayakkabı bir seferde giymek görmemişlik, kekoluk mu olur?

logo sadece ayakkabı ve üste giyeceğiniz şeyde olursa sıkıntı olmaz ama kazak üstüne mont bir de ayakkabıda logo varsa biraz görmemişlik gibi olabilir evet.

  • tabirimekruh  (30.04.19 20:42:35)
hepsinin üzerinde görünür şekilde marka logoları, isimleri falan varsa evet. yoksa hayır.

  • malheiros  (30.04.19 20:43:21)
Valla ben logolari ben burdayim diye bagiran urunleri giyerken pek rahat etmiyorum. Çoğunlukla oje ile kapatmaya çalışıyorum o amblemleri. Bastan aşağı logo dolu giyinen birini de bir an garipser sonra unutur geçerdim galiba. Ama biraz gormemişlik gibi algilardım.

  • Amaranta ursula  (30.04.19 20:48:14)
Ne alakasi var. Canim isterse oyle giyinirim.

  • nax  (30.04.19 21:02:40)
Kendi uretmedigi fason yaptirdigi şeyleri giymem

  • all girls dream  (30.04.19 21:04:48)
Ne o öyle ya wimbledon’da maça çıkmış rafael nadal gibi.

Marka ben buradayım diyosa komik durur. Piyasadaki levis tişörtleri gibi büyük amblemli kıyafetler başlı başına keko işi bence.
  • (s)AINT  (30.04.19 21:13:40)
Mevzu bahis lacoste :/

  • silah taciri  (30.04.19 21:14:00)
Logo ben burdayim diye bagirmadikca sorun olmaz. Lacoste timsahı normal şu minnaklardansa ben problem etmeden giyerim.

  • cilekli pasta  (30.04.19 21:40:46)
mont kazak eyvallah da ayakkabilari bok gibi. giyen birini gorsem uzulurum onun adina. parasi var ama giyinmeyi bilmiyor derim.

  • brkylmz  (30.04.19 23:20:10)
Böyle giyinmekten olabildiğince kaçınıyorum ben. Ha iki parça kıyafet eşleşir çok sorun olmaz ama, baştan aşağıya öyle giyinmek, özellikle logolar çok ortadaysa komik.

  • synesthesia  (01.05.19 00:36:15)