Tinder algoritması

çok uzun süredir herkesi sağa çekiyorum beğenmediğim eşleşme gelirse kaldırıyorum. eskiden arada eşleşme gelirdi şu an aylardır tek eşleşme yok lan, hani tipsiz bir adam falan da değilim. algoritmayı/eloyu falan bozmuş olabilir miyim?

sırf sağa çekenlere tinder böyle bir ceza uyguluyor diye duymuştum.

ilk cümleden kendini ele veriyorsun. herkese sağa atarsan elo puanın düşüyor, bundan dolayı karşı cinse görünme olasılığın azalıyor. evet eloyu bozdun. çözümü basit, herkesi sağa atmadan arada sola atmayı dene. reklamları da sola atacaksın tabiki (bunla ilgili söylenen birşey vardı. reklamları sol atman elo puanını arttırıyormuş güya.)

  • false pretension  (27.04.19 03:50:02)
geçen benim kuzi bi kankasiyla takılıyor. kafede iki kız yürüyor bunlara. hatunlar konuyu tinder a getiriyor, çok bozdu muhabbeti yapıyor. açıyor tinderı, her beğendiği ile eşlesiyor. art arda 8-10 tane bi boş aynen devam. kız kısa boylu şişman tipik türk kızı. enerjini başka şeye yönelt derim. son tanıştığım kız da buranın normal arkadaşlık ortamı olduğunu sanıyordu. google play deki açıklamasını ss almis atmıştı bana kullanim amacini soyledigimde. sildim sonra. yok puan yok bilmem ne. boş muhabbet. hatunlar tirt.

  • hasmetizm 2046  (27.04.19 08:39:30)