Kaliteli Replika Kıyafetler

Hocamlar instagramda bazı butik sayfalarında baya kaliteli replika ürünler var. Öyle ki orijinaliyle birebir. (Manhattan çeşme gibi) Ancak bu ürünleri de oldukça pahalı fiyatlara satıyorlar. Acaba bu tarz replika ürünlerin bir toptancısı tarzı bi yer var mıdır kendim için uygun fiyata getirtebileceğim?

toptancı adı üstünde size tek tek ürün satmaz, hatta fazla para verseniz de satmaz; o zaman toptancılık yapmaz, sizin gibi pek ok kişiye satış yapardı. özetle yapmıyorlar.
ya siz de küçük çaptan satış işine girecek ve çok daha ucuza mal edeceksiniz ve hatta para kazanacaksınız ya da istanbulda satışın daha ucuza döndüğü yerleri gezeceksiniz tek tek.

  • jimjim  (19.04.19 22:59:26)
toptancı sana tek tek vermez öyle bi dünya yok. sana tek verirse seri bozulur, seri bozulunca o serinin satışı zora girer. tekstil işinin membası merterdir dolayısıyla replika ürün toptancılarıda var meterde. replika işi bir ucuz kalite replika iki 1:1 replika olarak ikiye ayrılır. 1:1 yapanlar cadde üzeri mağazada cam vitrinle değilde daha sotede mekanları tercih ederler. sadece yurt dışına çalışanlar bile vardır.

özellikle tekstilde orjinal mağaza ürünüyle 1:1 ürünü ayırt etmek çok çok zordur.
  • ezkaza  (20.04.19 01:47:25)