Calisma istegini kaybetmek

Bir yakinim 10 senelik ortaklarindan kazik yiyerek ayrildi. 4 aydir issiz herhangi bi is aramiyor ya da bir is kurmaya cabalamiyor. Belki bu durumum 2-3 sene surer bilemiyorum diyor. Nasil ustesinden gelebiliriz? Cocugu da var. daha once benzer seyler tecrube eden var mi :(

şu an kendisi büyük güven sorunları yaşıyor olmalı. her ne kadar kendi işinden sonra zor da olsa şu aşamada ilk önce maaşlı bir işe girmesi daha iyi olur.

  • makarnavodka  (19.04.19 12:34:20)
maddi durumu iyiyse dinlenebilir bence.

  • cedex  (19.04.19 12:42:51)
durumu iyiyse dinlensin, ailesiyle vakit gecirsin. 7/24 calismak zorunda degil ki?

ha maddi olarak durumu kotaramiyorsa onun icin zor da olsa maasli bi ise girmesi gerekir ama o pozisyonda biri icin zor bir karar bu. bir sure daha bekleyin, kendisini hazir hissetsin.
  • brkylmz  (19.04.19 14:37:23)
kendisi bunalım ya da depresyonda olmalı. dinlensin.

  • picassoishere  (19.04.19 15:56:10)