Istanbul gömülü 20lik diş çekim piyasası nedir? (Eskişehir’i de bilen?)

Her zaman gittiğim diş doktorum gömülü 20lik diş için 600 tl dedi. Fiyat nasıl? Eğer çok diyorsanız Eskişehir’e gidip çektirme şansım da var ordaki piyasa nedir bilen var mı?

Şu an ölümcül bir ağrı yapmıyor dişim ama evet çıkıyor, kulak, boğaz ağrısı sızısı mevcut. Antibiyotik ağrı kesici falan verdi, daha önceden de dışarda olan dişimi çekmeden önce de vermişti antibiyotik. Bu doğru bir şey değil mi sormak istedim? Bu zamana kadar başka doktora gitmediğim için fikrim yok.

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (17.04.19 17:53:15)
Kankacığım ben dişlerimden 30 senedir dert çeken biriyim, ne ımplantlar, ne çekimler, ne 20 likler yaşadım. İstanbulda yaşıyorum özel diş hasytaneleri afadersin ama adam mikiyolar, o nedenle istanbula yakın küçük illerden ( tekirdağ, kırklareli,edirne) devlet hastanelerinden randevu alıyorum.

1- Hemen randevu alabiliyorum istediğim güne
2- Doktoarlar çok samimi ve ilgili
3- Ve çok ucuz, istanbulda tek ımplanta 2600 Tl fiyat çektiler, devlet hastanesinde 600 Tl ye yaptırdım. Şimdi ama kalite farkı vardır falan diyenler çıkacak, hiç bık bık yapmayın aynı malzeme, baktınmı diyenler olacaktır evet arkadaşım baktım.
  • paramolacak  (17.04.19 19:19:01)
Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde hallettirdim, sadece 80 Lira civarı röntgen ücreti ödedim (sgklı olduğum için)
Yapılacak işlerde fakülte öğrencisi olmasını kabul edersen başka ücret ödemiyorsun.

20lik çekimi sonrası yaptırdığım işlemlerden de gayet memnun kaldım.
  • Northern Mariner  (17.04.19 20:21:46)
gömülü dişleri öğrenciler çekemez fakülteye gitseniz bile. fiyat normal çok değil az değil.

  • neverlose  (17.04.19 20:30:59)
dişhekimi ozlem ersöz. muayenesi ucretsizdir.

  • balik kraker  (18.04.19 00:24:33)
mobil edit: eskisehirde.

  • balik kraker  (18.04.19 00:24:47)