Yaptığım kuksa nasıl olmuş?

Selamlar,
Ahşap işine merak saldım biraz ve ilk olarak da bir kuksa yaptım, sizce nasıl olmuş görüşlerinizi almak isterim?:)
Daha önce hiç ahşapla uğraşmamıştım ilk oluyor bu.

edit: sadece oyma bıçaklarıyla yaptım hiç bi alet kullanmadım başka.

s1.eksiup.com

çok güzel olmuş eline sağlık,

kukla diye açtım, kuksa çıktı, ne olduğunu bilmiyorum ama güzel bişey olmuş.
  • killerbee  (17.04.19 15:21:07)
mis gibi olmuş

  • kablelvuku  (17.04.19 15:21:11)
kuksa nedir diye aradım taradım. yaptığına benziyor. güzel olmuş.

  • sutlu nescafe  (17.04.19 15:24:26)
çok zarif elinize sağlık
bende kukla diye açtım :)

  • heee  (17.04.19 15:24:31)
bence güzel olmus, ben begendim. eline saglik.

  • pilav  (17.04.19 15:25:13)
Eline sağlık çok güzel olmuş.

  • oligomer  (17.04.19 15:31:03)
cok guzel olmus elinize saglik.

  • jimicik  (17.04.19 15:35:36)
Güzel, beğendim. Bir öneri olarak tutuş kısmı biraz daha kibar olabilir. Bir de sapına deri ip bağlarsan da şık görünür.

  • mekaniker  (17.04.19 15:56:21)
Güzel olmus elinize saglik. Kac gunde oldu bu? Nasil bi agactan oyuldu? Bu haliyle kullanılır mi? Dışını boyamam istesek boyanir mi?

  • a perfect lie  (17.04.19 16:36:29)
Herkese çok teşekkürler çok sevindim *.*

@a perfect lie, yaklaşık 2 haftada bitirebildim ben. Biraz yavaş oldu, hem amatörlükten hem de çok vaktimin olmayışından. cumartesileri uğraşabildim çoğunlukla.
Ayous ağacından yaptım ben. Bu haliyle kullanılıyor tabii. Keten tohumu yağı ile yağlandı. vernik vs yapılmıyor. Dışı boyanmış kuksa gördüm, ama pek tercih edilmiyor sanırım, işin doğasına biraz aykırı gibi ama istenirse neden yapılmasın. Dışına yakılarak desen yapılanı var daha çok.
  • veritaslibertas  (17.04.19 16:51:53)
Çok tesekkurler cevaplar için, boyama mantiksiz evet ama merak etmistim olur mu diye,
Tekrardan gulegule kullaniniz,

  • a perfect lie  (17.04.19 17:00:45)
güzel. bira bardağı yap şimdi kendine bi de.

  • hasmetizm 2046  (17.04.19 18:21:51)
Çok güzel ben de çok beğendim :)

  • pati  (17.04.19 19:03:40)
Görmüşlüğüm var ama ismini bilmiyordum, sayenizde öğrendim. Harika olmuş,elinize sağlık.

  • Rh Negatif  (17.04.19 19:39:16)