kurutma makinem bozuldu

ve benim hayat damarlarimdan birisi ne yazik ki sac kurutma makinesi :( sizden bana iyi guzel bildiginiz sac kurutma makinesi (surekli vigo ile kullaniyorum) onermenizi isteyecegim. ikidir ayni markayi kullaniyodum bozuldukca aynisini aliyodum ama bu kez degistirmek istedim, daha guzel ve farkli bi sey denemek istiyorum. gelsin oneriler

Aeg saç kurutma makinası tavsiye ederim.Köklü bir alman markası.N11 sitesinde bulabilirsiniz.Migrostada satışları yapılıyor.Ben geçtiğimiz mayıs ayında 90 lira gibi bi fiyata almıştım.Çok sağlam bi makinadır.Yeni üretimleri mevcut değil zaten, ne varsa eski üretimlerde.Kaçırmayın derim.

  • sutluturkkahvesi  (17.04.19 00:44:22)
merhaba, cevabiniz icin cok tesekkurler, vigoyla kullandiniz mi hic peki?

  • pelovann  (17.04.19 00:47:28)
vigo başlığı var ama inanın hiç kullanmadım. pek ne işe yaradığını da bilmiyorum açıkcası.nasıl bir faydası oluyor. yarın vigoyla denemesini yapıp tekrar yorum yapabilirim isterseniz

  • sutluturkkahvesi  (17.04.19 01:05:33)
aklıma gelmişken yazayım yine. saçları kalın telli bir arkadaşım( benden daha çok saç bakımına önem gösterir ) onun da ventoso marka saç kurutma makinası kullandığını biliyorum. bana tavsiye etmişti.çok memnun olduğunu dile getirmişti.bu öneride araştırmak için aklınızda bulunsun.

  • sutluturkkahvesi  (17.04.19 02:24:52)
İstanbulda iseniz zaza han / sirkeci ye gidin. Tüm kuaför malzemeleri var. Çok. Memnun olacağınız bir ürün bulursunuz.

  • kisa  (17.04.19 05:57:13)
kuaför markalarını öneririm,
bütcenize göre
Parlux 3800, 3200 yada daha iyi modelleri,
Fönsan Turbo Profesyonel PRF-4400,
Etap 3200+, plus olmasına dikkat edin, normal olanı ile farklı.
bunların fiyatları yüksek geliyorsa
Powertec Tr 901.

Fiyat/performans olarak en iyisi etap gibi. Fönsan ile çok benzer cihazlar.
Bunları bozabileceğinizi sanmıyorum pek.
  • chaoslord  (17.04.19 09:51:55 ~ 09:53:03)