hafta sonu planlarınız neler bakalım!

bu akşamdan başlayarak yazabilirsiniz :) herkese şimdiden iyi tatiller&istirahatler..

Bugün ve yarın 9-5 arasi eğitim var. Pazar da ders çalışmaca.

  • Amaranta ursula  (12.04.19 12:12:04)
Acikcasi yarin icin ona "benimle x konserine gelir misin?" demeyi dusunuyorum.

  • baldan kaymak  (12.04.19 12:13:24)
Bu akşam meditasyon ve uyku. yarın Sabah Organik pazar ve çeşitli alışveriş, sonra bütün haftasonunu şiir okuyarak ve bahçede meditasyon yaparak geçirmeyi planlıyorum. belki sıkılırsam ormanda yürüyüşe çıkarım

2 tane japon aşk şiirleri üzerine antoloji var, 1 zen şiirleri ve ölüm şiirleri antolojisi de yolda. inşallah bugün gelirler.
  • JohnOakley  (12.04.19 12:15:10)
Futbol Misafir Bira

  • runner  (12.04.19 12:22:24)
Yarın sabah dışarda güzel bi mekanda kahvaltıya gideceğim. Onun dışında rutin şeyler işte. Ders-spor-tv

  • adwokat  (12.04.19 12:38:14)
JohnOakley sen ne yaptın öyle :) ülke ortalamasını tek başına yükselttin.

Yarın evdeyim, pazar günü spor müsabakasına gideceğim.
  • aylakadam  (12.04.19 12:46:12)
38. istanbul film festivalinden filmler izlemeye devam edeceğim, 4 filmim var.
www.imdb.com
  • Jux  (12.04.19 13:54:58 ~ 13:57:06)
Tezimi bitireceğim! yapabilirm. yapacağım. evet. bitecek. bitiyor. bitmeli. bitmek zorunda. bitsin artık lanet olasıca. ühüühüh.

  • taurina  (12.04.19 14:21:31)
Fatih Akin´in yeni filmine gidecegim bu gece. Sonra bir kokteyl barda arkadaslarimla bulusacagim.

Cumartesi spinning kursuna baslayacagim.

Bir sise J.J.Prüm´üm var beni cok heyecanlandiran; evi-mutfagi pazara duzenleyebilirsem tadim grubumu davet edecegim. Havalar kotulesti, evden (kopek disinda) beni cikartacak bir sey olsun istemiyorum cok.
  • buf-e kür  (12.04.19 15:00:53)
Akşam dorockta rnb parti varmıs, plan yapmamıstık hadi gidelim dedik bi bakar çıkarız.

  • solenkol  (12.04.19 15:03:50)
infected mushroom konserine niyetlendik bakalım

  • kronik  (12.04.19 16:13:41)