Tiyatroya bedava girmek

Yarın yaşadığım yere bir tiyatro geliyor. Bileti 70 tl sizce başlamadan önce gitsem bedava girme şansım var mı?

hayır

  • fragile lady  (04.04.19 22:58:03)
niye bunu soruyorsun?

  • fenafillah  (04.04.19 22:58:32)
Geceden tiyatroda uyuyanlara oyunda bir rol bile veriyorlarmış hatta.

  • kablelvuku  (04.04.19 22:58:46)
zor bence. güvenlik uyanır mevzuya.

  • dergus  (04.04.19 23:00:03)
bir ihtimal gelmeyen birinin yerine alabilirler sizi.

  • gezegen olan pluton  (04.04.19 23:10:49)
yıllaaar yıllar önce, hala unutamadığım birisiyle böyle bir tiyatro oyununa girmiştik biz. çok istiyorduk gitmeyi ama bilet kalmamıştı. oyunun başlamasına 10 dk falan kala gişeye gidip bilet istemiştik. parasını da vermiştik gerçi. ama ikinci sıradan izlemiştik.

  • reavelyn  (05.04.19 00:00:53)
ozel bir kurumsa tiyatronun yapilacagi yer (konferans salonu-cafe-bar vs) almayabilirler buyuk ihtimalle.

ama surekli tiyatro oyunlarinin sergilendigi bir tiyatro salonuysa kapilar kapanmadan hemen once alirlar. (ki bu tarz yerlerde kapi kapandi mi perde bitene kadar asla acilmaz zaten. biraz da o sebeple alirlar)
  • brkylmz  (05.04.19 00:01:49)