İnternet kafede hangi oyunları oynuyorsunuz?

soru başlıkta. ben bi knight oynuyordum. şimdi linç ederler diye oynayamıyorum.

Hocam zaman makinasıyla geçmişe gidip mi sordun bu soruyu ne yaptın :)

Uzun zamandır gitmiyorum. Fakat topluca Cs atmayı özlemişim :)
  • aynabugusu  (03.04.19 00:43:13)
en son 2006 da gitmiştim sanırım, most wanted ile cs oynamıştım.

  • killerbee  (03.04.19 00:56:55)
cs1.6
-iceworld
-poolday
-assault
-awp india
half life
-crossfire
-stalkyard
halen arada sırada oynadığımız oluyor.
  • ezkaza  (03.04.19 00:57:00)
serious sam

  • diffarentiationation  (03.04.19 02:38:08)
internet kafe mi kaldı ki hiç görmüyorum artık.

  • rotten head  (03.04.19 02:44:46)
cs1.6
-awp dust
-iceworld
-poolday
-de dust
-cs assault

half life
-crossfire
-stalkyard

aynı sokakta büyüdüğümüz arkadaşlarımızla +20 yıldır değişmeyen stres atma aktivitemiz.
  • calucifer  (03.04.19 04:29:08)
Fifa 99 oynardık hiç unutmuyorum. half life da oynanıyordu.

  • battal gemalmaz  (03.04.19 08:44:41)
carmageddon

  • superb  (03.04.19 08:58:48)
Sensible soccer. Yanında disket götür golleri kaydedersin.

  • reyals  (03.04.19 10:12:53)
10+ yıl oldu gideli en son. cm 01/02 ile age of empires ii oynardım genelde. toplu gidince counter.

  • efreet sultan  (03.04.19 10:50:28)
en son bir iddia üzerine aoe 2 oynamıştık arkadaşlarla hepsinin eline vermiştim sene 2003 falandı.

  • sir gawain  (03.04.19 10:58:06)
10 senedir falan gitmiyorum sanırım. Eskiden bilgisayarım oyunları kaldırmadığı için gider internet kafede oynardım, abiyle de anlaşıp save dosyasıni kaydederdim. Baya oyun oynadım öyle.

Onun dışında şimdi çok şık internet kafeler var aslında ama hepsinde pubg lol dota gibi online oyunlar oynanıyor ve ben sevmiyorum o oyunları. Oyuncu sandalyesinden mousepadine her imkani olan nezih yerler yani dediklerim
  • nundu  (03.04.19 11:51:08)
zamanında bi arkadaşımın babası internet cafe almıştı. arada gidiyodum kapanış saatinde, ışıkları kapatıp sabaha kadar dota oynuyoduk. weplacılara, garenacılara selam olsun.

bir de cs oynanıyodu eskiden haliyle. birinci olana limonata hediyeli hem de yani, boş değil skldhfskj
sinirler geriliyodu limonata mücadelesinde. yaşı büyüklerden bir tanesi birine kıl olup, "serseri34 hile lan, kim ulan serseri34" falan diye bağırıyodu.
bir kere kazanmıştım limonatayı, süperdi lan.
  • cay koy geliyorum  (03.04.19 12:20:41 ~ 12:30:40)
internet kafe mi kaldi diyenlere cevap vermek istiyorum, kalmis evet. gecen gittim isim vardi, on onbes ergen vardi iceride. ANANİ SİKİYİM OLDUM LAN nidalari esliginde pek nostaljik hissettim...

  • aydonno  (03.04.19 14:17:52)