bu başlıkta büyük konuşun

"büyük konuşmayayım ama falanca özellikleri taşıyan insanla sevgili/partner/eş olmazdım" diyeceğiniz özellikleri yazın. nasıl bir insanla, kendisine ne kadar aşık olursanız olun, asla birlikte olmazdınız? alışkanlık olur, karakter özelliği olur. herhangi bir şey.

edit: ekleme. yorumda yazdım fakat anlaşılır olmadı sanırım. :D "ne kadar aşık olursanız olun" ve "asla" kısmını vurguladım. fiziksel özelliklerini beğenmediğiniz insana zaten bir çekim hissetmezsiniz, bu normaldir. sorduğum şey.. mesela kişiyi iyi tanıyorsunuz, çok da seviyorsunuz ama atıyorum, aşırı bencil, egoist biri. ya da ne bileyim, yasadışı maddeler kullanıyor, veyahut birçok yalanına tanık oldunuz, güvenilmez biri. bu sizi itiyor. bu tip şeyleri soruyorum. soğumanıza sebep olacak tek bir neden gibi yani.

kısa boylu biriyle asla olmaz :)

  • tabirimekruh  (29.03.19 23:35:17)
Sisman. Balık etli falan değil de bildiğin sisman olan.

  • stavro  (29.03.19 23:36:33)
ya aslında fiziksel özellikten çok karakter özelliği veya aykırı bir yaşam stili vb. sormuştum. fiziksel özelliklerini beğenmediğiniz insanı çekici bulmamak olası. o yüzden "ne kadar aşık olursanız olun" diye sorup "asla" vurgusu ekledim. merak ettiğim tam olarak bu. :D

  • QweAsdZxc  (29.03.19 23:42:27)
eksi duyuru'yu ziyaret eden hicbir kadinla olmaz.

ehehe.. tostumu yedim bekliyorum.
  • tabudeviren  (29.03.19 23:47:28)
Soğuk, kendimi yanında kasmak zorunda kalacağım, asık suratlı biriyle olmazdım.

  • aquarium  (29.03.19 23:49:15)
Şişman olan ve diş etleri gözüken bir hatunla olmaz.

  • doxanikee  (29.03.19 23:51:50)
@tabudeviren, bence de olmaz ne yalan söyleyeyim. homo değilim gerçi, ondan olmaz muhtemelen. :D
afiyet olsun.

  • QweAsdZxc  (29.03.19 23:58:08)
bakire biriyle olmaz

  • lazarus19  (30.03.19 00:05:27)
Bünyesinde dindarlık, milliyetçilik ve sigara üçlüsünden birini ve fazlasını bulunduran biriyle ayaküstü muhabbetten öteye geçmem.

  • bruce mclaren  (30.03.19 00:07:48)
Aptal, ataerkil, geleneksel, milliyetçi, müslüman biriyle asla olmaz.

  • ruhen hastayim ben  (30.03.19 00:24:19)
gevşek, piç diye tabir edilen tiplerle olmaz.

  • candide  (30.03.19 00:36:40)
işin içine ne kadar aşık olursanız olun girdiği içi çoğu şeyi eledim. mesela akp'li ya da milliyetçi birine zaten aşık olamam, direkt soğuma sebebi. böyle çok şey var ve bunları bile bile aşık olurum gibi bişey olmaz, o çekim uçar gider.

başıma tam olarak gelmedi ama aklımdan geçmişti o sıralar, o yüzden net bir cevabım var bu soruya. vegan biriyle olmazdım çünkü hiçbir ilişki ya da hissin bizzat kendi beni peynir ve et yemekten alıkoyamaz. insan alıkoymuyor zaten de, vegan menüsü olan mekanları 2 ayda bitirmiş olucaz; yemek gibi önemli bir mevzuda elimi kolumu bağlayacak bir ilişkiden kaçınırdım.
  • Jux  (30.03.19 01:02:31)
benden küçük biriyle olmaz.
bir de ailesiyle yaşayanla. daha doğrusu şöyle genelleyeyim, anacı, birey olamamış, kendi kararlarını kendi veremeyip annesinin ağzının içine bakan biriyle olmaz.

ekleme: jux'un ilk pararafı +1
  • pati  (30.03.19 10:07:41 ~ 10:08:16)
en başta piç tabir edilen erkek tipiyle asla asla olmaz. sonra dindar biriyle, çok fazla sigara ve alkol tüketen biriyle, ortam farketmeksizin fazla küfürlü konuşan biriyle, sevgisini belli edemeyen soğuk karakterli biriyle, ailesine aşırı bağlı/bağımlı biriyle olmak istemem.

  • Mossy  (30.03.19 10:46:38)
Astroloji, fal, yıldız haritası, tarot falan gibi batıl inançları olan birisiyle asla olmaz. Dindar birisiyle olmaz.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (30.03.19 11:04:58)
olur olmaz yerde intiharı düşünebilen, geçmişinde intihara teşebbüs etmiş, travma yaşamış, ilaç kullanmış, tedavi görmüş, psikolojisi bozuk birisiyle olmaz.

  • hocam  (30.03.19 11:13:42)
Radikal milliyetçi, dindar ve türbanlı biriyle olmaz

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (30.03.19 12:51:54)
Vegan, dindar, akpli, antidepresan kullanan, alkol içmeyen ve Witcher 3 sevmeyen

  • eazy  (30.03.19 12:53:22)
Kimseyle evlenmem, kimseyi yanımda sevgilim diye tanıtmam. Daha büyük konuşamadım :d

  • jesusman  (30.03.19 12:59:41)
gündeme dair bir cevap eklemesi yapmak isterim.

oy kullanmayanla da olmaz. seçim boykotu ayrı bir şeydir, kitlesel yapılır; ona hak verebilirim ama mevcut siyasi şartlarda, hele ki farkların bu kadar az olduğu dönemde oy kullanmayan kadın isterse kasap olsun, çiftliği olsun(önceki cevaba ithafen) yine de olmaz.
  • Jux  (30.03.19 13:24:14)
kadin olmasin
sigara icmesin
politik gorus ve dini inanci ve ideolojisi ne olursa olsun kabulum. yeter ki kendisi gibi olmayan ve kendisi gibi dusunmeyen insanlara karsi nefret beslemesin ve asirici olmasin.
kararlarinda esnek olsun ve ogrenmeye de acik olsun, tas kafali istemem.
uyusturucu kullanmasin
alkolik de olmasin
ve sozunde dursun

baska da bir sey istemem.
  • Leonardo~Da~Vinci  (30.03.19 14:01:28 ~ 14:04:13)
"her gün" bir şekilde (telefon, whatsapp, internet vb) temas beklentisinde olan kadınlarla olmaz.

  • matrix  (30.03.19 22:01:19)
Dindar biriyle asla olmaz

  • medusa  (31.03.19 16:15:30)
Penisi olan biriyle asla sevgili olamam.
asla.

  • Corc  (31.03.19 16:37:54)
büyüdüğü halde hala kendini çocuk gibi gören birisiyle,çomarla,hümanistle, aşırı romantik ve duygusalla, kültürsüzle, alkolikle, müptezelle, şizofrenle, yemek yapmasını bilmeyenle, fazla hayalperestle asla

  • burdaondokuzharfvar  (05.04.19 01:20:43)
din ve siyasette uç takılan biriyle olmaz.
solda da aşırı olsa sağda da olsa OLMAZ.
ateist de olsa müslüman da olsa yobaz ise OLMAZ
  • dont eat me  (05.04.19 01:28:02)
söz yetki karar iktidar halka.

  • un  (05.04.19 01:40:07)
Kimse de hayvan sever olmazsa olmaz yazmamış.Tersi de mümkün tabi ama ben hayvan sevmeyen biriyle beraber olamam mesela.

  • Godless  (05.04.19 01:48:48)
Kaba davranan ve şiddet uygulayan biriyle asla birlikte olmazdım.

  • SiyamkedisiZorro  (05.04.19 08:23:14)
ince dudaklı biriyle asla birlikte olmazdım

  • füt  (05.04.19 09:37:04)