Birliğime erken mi katılayım?

Kimisi erken git kimisi geç git diyor.

Erken gitmenin hiçbir faydası yok. 4-4buçuk gibi gir içeri işte.

  • cay koy geliyorum  (27.03.19 17:24:41)
gününde git içeri geç gir.

  • koela  (27.03.19 17:28:19)
mesai saatinde gir.

  • blue eyes white dragon  (27.03.19 17:30:22)
erken gidersen öğleden sonraki eğitimlere alırlar, geç gidersen de en kötü yatak ve dolap sana kalır. bedenine göre ayakkabı, kamuflaj,vs de kalmaz. ne erken ne geç gitmelisin.

  • hocam  (27.03.19 17:30:29)
geç git

  • kablelvuku  (27.03.19 17:34:22)
@hocam ın dediklerini dikkate alma.

Eğer ilk defa askeriyeye Katılıyorsan o gün eğitim vesaire olmaz. Yatağın veya dolabın zaten daha önceden belirlenmiştir. Önce gitmek bir avantaj sağlamaz dolap ve yatak için. Eğer gireceğim Birlik kalabalık asker karşılayacak sa Saat 2 gibi gitmen sağlıklı olur ama katılacak asker sayısı 500-600 s saat 3 gibi de gidebilirsin
  • farrytikki2  (27.03.19 18:21:52)
Farrytikki2’yi asil dikkate alma bedelli yaptim geldim gaayet yatak dolap giris sirasina goreydi. Sonradan gelenlere kamuflaj bot ya buyuk ya kucuk verildi. Benim tavsiyem oglen girmen olur .

  • Take it away honey  (27.03.19 18:32:01)
birliğime 1 gün erken katılmıştım ve faydasını gördüm. benim gibi beş altı kişi daha vardı. rahat rahat koğuşlara yerleştik ortamı tanıdık, işlemler erken halledildi. ertesi günü 300 kişinin teslim oluşundaki kargaşayı yaşamadık.

  • heidi'nin dedesi  (27.03.19 21:05:53)
birliğime tam gününde saat 14 gibi girdim. 1-2 saat işlemden sonra yatağıma geçtim saat 6 gibi uyumaya çekildim. sonradan gelen uyanıklar gezmiş gelmiş içeri 17'de girmişlerdi. tabi bu durumda 500-600 kişi olduğundan ertesi güne kadar sefalet çektiler. ertesi gün de cumartesi olduğundan kimse ilgilenmedi. tavsiye etmem ama şans işi bunlar siz geç gidin belki kırmızı halı vardır.

  • ozdek  (28.03.19 00:00:43)