Düğün ve oyun mevzusu

Hayatımda 4 ya da 5 düğünde bulunmuş ve hiç birisinde de kollarımı omuz hizasından yukarı kaldırmamız erkeğim. Hatun da düğün istedi. Damat olunca kaçamam da sanırım oynamaktan. Nasıl çözücez bu işi?

alkol. karadenizliyse daha çok alkol

  • kitik  (26.03.19 15:35:06)
ben de hep bunu düşünürüm ya. ileride evlenirsem ve düğün olursa nası oynucam diye :/

kolları biraz daha yukarı kaldırıp oynucan işte. yapacak bi şey yok. hayırlı olsun =)
  • spirit crusher  (26.03.19 15:35:30)
alkış tutup sağa sola sallanıp bazen de zıplayarak.
arada kolları da kaldırırsınız
alkış iyi yöntem. + alkol.
  • interview with the vampire  (26.03.19 15:36:57)
Aynı korkuyu yaşıyorum, düğünden birkaç ay önce birkaç seans da olsa kursa gitmeyi düşünüyorum.

Bir de alkol +1 Şöyle iki tek atsam kimseyi düşünmem oynarım, oynuyorum. Düğünümden sonra yine düğünlerde oturmaya devam :)
  • chicha  (26.03.19 15:44:37)
is yerinden arkadaşın biri dansci. bes sene falan dans etmiş sonra bırakmış her seyi biliyor. kendi düğününde o kadar çok dans etti ki gelin kıskanıp ağladı. her tarzda oynadi adam. teselli etmeye uğraştı ama sonra gelini. düğün gelinin eğlencesi daha çok. sen dans etmeyi bilmemenin tadını çıkart. gülümse, alkışla ve eşlik etmeyi dene. keyif almaya bak.

  • hasmetizm 2046  (26.03.19 15:50:45)
evde prova yapın

  • elorelia  (26.03.19 15:58:55)
memleket nere? ne calacak dugunde? bir dansi iyi ogrenir, onu oynar zirvede birakirsiniz. egeyse zeybek

  • jimicik  (26.03.19 16:03:43)
Memleket Kastamonu. Ne çalacak hiç bir fikrim yok. Umarım gerçekten gelinin eğlencesidir :)

  • roookie  (26.03.19 16:10:53)
ooooo memleket kastamonu ise yandın dostum :)
kastamonulu olup da yerinde oturan erkek görmedim. erkekleri oynamayı hem çok severler hem de çok oynarlar. öyle alkışla malkışla bırakmazlar :)
ben çok seviyorum kastamonuluları düğünlerde, resmen düğünü çekip çeviriyorlar.

yapacağın tek şey düğünden önce 1 hafta filan evde prova yapman. önceleri kendinden tiksiniyor insan ama alışınca zevkli iş.
ben de düğünüm öncesinde aynı sen gibiydim. hatta düğünde de hiç oynayamadım ancak düğnlere gide gele alıştım artık şakır şakır oynuyorum düğünlerde :)
  • teritori  (26.03.19 16:21:44)
hayati boyunca parmagini oynatmamis bi insandim ne olacak lan diye dusunurken dugune 3 gun kala ayagim kirildi. dugunde kotluk degenegi ve alciylaydim.

oynamadim
  • try again fail again fail better  (26.03.19 16:33:37)
  • jamswety  (26.03.19 17:30:07)
@try again fail again fail better cevabından sonra googlea bacak kırma teknikleri yazdım

  • elorelia  (26.03.19 18:47:06)