dedikleri çıkan bir falcıya rastladınız mı?

sb.

hayır tabii ki

  • lcha  (26.03.19 13:01:10)
hayır, ben de fal bakıyorum mesela ama fal bakmanın bazı durumları vardır.
ben kesinlikle insanların cinleri falan olduklarını düşünmüyorum bence onlar kafayı yemişler.
fal şöyle bi şeydir bi kaç sembol görürsün, karşındaki insanı analiz edersin ve içinden ne geliyorsa söylersin kişinin söylediklerine ve tasdiklerine göre de devam edersin.

çok fazla falcıya gittim hiçbiri doğru düzgün bi şey bilemedi. bazı şeyleri tahmin ettiler ama onlar da çok geneldi bence.

yani aslında ben de fal bakarken atıp tutuyorum. çıkarsa çıkıyor. kimse geleceği bilemez değil mi?
  • buiret  (26.03.19 13:08:40 ~ 13:09:13)
Bizi hiç tanımayan bir falcıyla karşılaştık. Arkadaşımın parmağında evli olduğuna dair yüzük bile yok. Çok yakında bir kız çocuğu geliyor hanenize dedi. Akşam karısı doğum yaptı.

  • ivettivett  (26.03.19 13:11:05)
evet.

  • ucurulmamak umidiyle  (26.03.19 13:14:21)
Evet.
Beşiktaş'ta cafede birine baktırmıştım. Yeni kurulan bir şirkette işe gireceğimi söylemişti. Birkaç hafta sonra öyle oldu gerçekten.
İş yerinde bir arkadaşımın söylediği şeylerden çıkan oldu.
Akraba çevremde de iyi bakanlar var.
  • auroraaurora  (26.03.19 13:14:53)
İş yerinde yardımcı abla, kendi isteğiyle falıma bakmak istedi. Ben de inanmasam da, denedim. Tesadüf müdür bilemem ama 3 şey söyledi, ikisi tuttu.

  • geçerkenugradım  (26.03.19 13:27:37)
Ben varım. Fal bakarsam çıkar. Ama bakmıyorum, bakınca başım ağrıyor, pek hoş olmuyor.

  • windowsguvenlikduvari  (26.03.19 13:35:44)
evet kısmen ama karakter tahlili çok yerindeydi. adamın tüm dediklerinin altına imzamı atardım.

  • damla sakızlı dondurma  (26.03.19 16:54:30)
olum tarihini birinin suratina soyleyenini bizzat taniyorum, olum gerceklesti. Dolayisiyla fasa fiso diyen insanlari ciddiye alamiyorum

  • kassiopeia  (27.03.19 02:44:52)
Okuldan iki arkadaşım bu konuda iyiydi.

Biri, windowsguvenlikduvari gibi baktığında tuttururdu ama "Enerjim düşüyor." diye ayda yılda bir bakardı; fal bakacağı duyulunca iş güç bırakılırdı, herkes toplaşıp sıraya girerdi hemen. İyi bir tutturma yüzdesi vardı gerçekten.

Bir diğer arkadaşım daha sık bakardı ama iyi yakalardı genelde. En son, duyduğum kadarıyla, erkek arkadaşı ile bakarken üç vakte kadar ölüm görüyor; üç gün ya da üç ayda çıkmıyor dediği ama üçüncü sene kendisi vefat ediyor aniden.

İstenen şeyi duymayınca, pek baktırmış olmaktan memnun kalmıyor insan.
  • tel tokasini duzelten samuray  (27.03.19 03:04:42)
inanır mısın hiç rastlamadım.
hatta bak bu falcının dedikleri hep çıkıyor diye gaza getirilip sonra fos çıkanları çok gördüm duydum

  • dafuq  (28.03.19 09:56:51)
ben rastladım.

resim kursunda bir tane abla vardı. yüzüne bakarak fal bakardı. resim kursunun hocası bir gün eşinin fotoğrafını göstermiş öylesine. -bana anlatılan tabii- böyle bi yüzü ekşimiş bir şey olmuş. acilen doktora gidin demiş kadına. adam kanser çıktı aq.

tabii bunu duyan ben durur mu :D abla bana da bak abla bana da bak diye diye peşinden ayrılmadım.

bana dedikleri;
-mühendis olacaksın
-ilk araban çok eski bir araba olacak
-sana bir miras kalacak ve aynı gün bitireceksin o parayı
-hiçbir ilişkinde karşı tarafın ailesi seni istemeyecek

miras kısmı hariç hepsi tuttu :D
  • kablelvuku  (28.03.19 10:25:58)
iş olarak değil ama, teyzemin bi arkadaşı, annemi tanımadan, annemin ailesine söylemediği şeyleri söylemiş. "bu sefer saçmaladı ya, bilemedi" filan diye anlatırken, annem "doğru" demiş. benim için de, çok başarılı olacak filan demiş, bi tık yok. demek ki... :D

  • neynep  (28.03.19 10:30:53)
ben kahve falında başarılıyım fakat günüme göre değişiyor. gariptir alkollüyken daha yüksek oranda tutturuyorum :)

  • slogan bulamadik  (28.03.19 11:30:59)