defolu gömlek alır mısınız?

bugün altınyıldız'dan 10 tane defolu gömlek aldım tanesi 20 liradan. abarttım mı, kazıklandım mı diye düşünüyorum şimdi? defoyu göremedim açtırmadıkları için.

almam. evet, kazıklanmışsınız. :(

  • QweAsdZxc  (24.03.19 03:09:51)
Yahu giymek niyeti ile aldıysan kazıklanmışsın evet.
Bir; defosunu görmediğin şeyi niye alıyorsun? Onlar niye satıyorlar
İki; severek giymeyeceğin 10 gömleği ucuza alacağına severek giyeceğin tek gömleği pahalıya al

Üç; defolu malı iade edemezsin.
  • trgydl  (24.03.19 03:22:37)
Açtırmıyorlarsa bi bit yeniği vardır bence.

  • cemiyetin ünlü siması  (24.03.19 03:37:04)
daha önce defolu tişörtler, kapüşonlu falan aldım ucuz diye, gömlek denk gelse alabilirim.

yalnız hep görerek aldım, defoları ufaktı, belli belirsizdi, millet de anlamıyordu.
paketi açtırmadan defolu ürün satmak kısmı acayip, öyle olsa almazdım. defodan defoya da fark var, bazen minicik bir deliktir. gömlekte dikişler kaymışsa, bedende problem varsa 10 gömlek de üstte saçmasapan duracaksa giyilmez yani.
  • senolll  (24.03.19 04:45:35)
defosuna bagli, gormeden almis olman sikinti.

  • cooperr  (24.03.19 06:53:09)
10 taneyle abartmışsın biraz ama şöyle düşün 3 tanesinde küçük, dikkat çekmeyen defo olsa kazak altına falan giyersin. Bence adeti fazla, 1-2. tane denenebilir

  • sarcophagus  (24.03.19 10:17:53)
görmene izin vermiyolarsa görünce almayacağın bir şey olmalı değil mi?

  • nahtoderfahrung  (24.03.19 10:49:00)
Bildigin bedava almissin. Kaziklanma falan yok. Hepsi de giyilemeyecek durumda olma ihtimali dusuk.

  • stavro  (24.03.19 11:16:53)
Çok iyi yapmışsın. 20 liraya marka gömlek giyeceksin. Defolar görünmez yerdeyse zaten sorun yok. Görünür yerdeyse nakış bilen birine defoyu kapatacak şekilde minik bir desen işlettirirsin. Tarz olur. Bir küçük çiçek, isminin baş harfi vs.

  • Mirket  (24.03.19 11:34:37)
Alırım. Üstüne kazak giyerim defo gözükmez.

  • kablelvuku  (24.03.19 11:48:36)