Akılda kalıcı bir intikam aldığınız oldu mu?

Daha önce biri ya da birilerine karşı böyle damaklarda tat bırakan olmasa bile almış olmanızın keyfini zaman zaman sürdüğünüz bir intikamınız oldu mu ve nasıl bir şeydi özet olarak?

Oldu. Uzun uzun anlatayım sabah

  • beni sen öldürme  (23.03.19 05:43:00)
Telefon üzerinden çok lakayıt bir şekilde yazışıp ciddi olmama rağmen bir türlü üslubunu düzeltmeyen kişinin telefon numarasını “netlog tanışma çiftleşme” tarzı sitede güzel bir hatunun profiline iliştirdim. 6 saat sonra profile girdiğimde 50 küsur mesaj.... profil yıkılıyor :) gelen mesajlar hep “neden telefonunu açmıyorsun” tarzında olduğunu görünce benle d.ş.k geçen kişinin telefonun susmadığını anladım. Hala da gülerim doksana taktım topu... ilgili numaradan bir tane bile mesaj gelmedi ondan sonra hala da gülerim :)
Aradığınız nitelikte bir mesaj oldu mu bilmiyorum ama böyle bir anımdır .

  • creedwar  (23.03.19 10:29:35)
Kiz arkadasim uniyi birakip baska okula gecmek zorunda kaldi.
Sosyal medyadan kayboldu. Belki intihar etmistir.

Gorusmede kavga ettigim holdingin butun ilanlarini bi sorun bulup sikayet edip sildiriyorum(5 senedir devam ediyor bu olay)
  • acemi  (23.03.19 12:29:31)
Ben prensip olarak Allah a bırakıyorum. Çok güzel yaratıcı ve ders verici sonuçlar oluyor. canımı sıkmama, parmağımı oynatmama gerek kalmadan olanları gülümseyerek izliyorum:)

  • su olsam ates olsam  (24.03.19 21:13:35)
Sabah dedim ama günler geçti :) ünideyken bir kız arkadaş, ders arasında sınıfta takılıyorken benden pencereyi açmamı rica etti. Ben de açamam dedim. Sırf bu yüzden bana küfretti. Başka duyan da olmadığı için kıza sövsem veya başka bir şey yapsam kesin haksız çıkacağım. Ben de içime attım, zamanını bekledim. Bu bir forumda yöneticiyi. Oradan üyelik aldım, onunla baya samimiyet kurdum. Yakın arkadaş olduk. Yardıma muhtaç bir profil çizdim manevi ya da psikolojik açıdan diyeyim. Sonrasında kanserim diye kandırdım. Kahrolduydu. Baya baya mesai harcadım bu iş için. Sahte bir profil oluşturdum her manada.

En sonunda bana ettiği küfrü ona yazacaktım anlasın ben olduğumu diye. Yapmadım. Belki de beni kanserden öldü sanıyor. Bu arada burada da olabilir bana söven kişi. O zamanlar duyuru falan yoktu ama duyuruyu bilecek, üye olacak bir tip. Buradaysan bul beni :))
  • beni sen öldürme  (27.03.19 22:10:16)