normal mi?

biriyle tanıştınız ve 10 gün içerisinde günün her anı konuştunuz, mesajlaştınız.
ardından 4 günde 3 defa buluştunuz. bunların hepsinde beklentinin üzerinde keyifli zaman geçirdiniz ve bir miktar yakınlaştınız.

taraflardan birinin diğerine sevdiğini ve yoğun hisler beslediğini söylemesi normal mi?
bunu söyleyen taraf diğer tarafı korkutmuş olur mu?

10 gün çok kısa

  • lilyb  (21.03.19 16:44:08)
pat diye söylemektense hissettirmek daha iyi olur sanki

  • cedex  (21.03.19 16:44:12)
normal değil. heyecandan ne söyleyeceğini bilememiş öyle demiş. korkacak bir şey yok, savuşturup yola devam.

  • datnet  (21.03.19 16:44:20)
ya hu bunun zamanla bilmemneyle alakası yok. isteyip istememekle alakası var bence.
ilk günde bile söylendiğinde olacaksa korkmaz karşı taraf, 1 ay sonra da eğer istemiyorsa emin değilse kafasında bi bahane bulur. bence.

  • baharat  (21.03.19 16:46:51)
oha 10 gün çok kısa... sevgiliyken bile 2-3 ay söylemem ben.

  • lcha  (21.03.19 16:54:50)
aşk aşk diye ortalıkta gezenler aşkı ilanı kaldıramaz hiç. kendisi olamaz, toplumun belirlediği ilişki standartlarını yaşar, toplumun izin verdiği ölçü ve şekilde sever. aşkın anlamını güvenli ve sağlıklı ilişkiye çevirirler. aşkın gözü kördür. içinden geleni söylemekten çekinme. kimsenin taklidi olmak zorunda değilsin. aşk yaşamak istiyorsan bu işler böyle olur. garanti ilişki arıyorsan hesaplar kitaplar belli zaten, sor anlatsınlar tüyoları.

  • hasmetizm 2046  (21.03.19 17:03:23)
Her ne kadar ben de @hasmetizm gibi düşünsem ve yaşasam da korkutabilir diyorum. Belli et ama söylemek için biraz bekle bence.

  • Mossy  (21.03.19 17:11:20)
gayet normal

  • elorelia  (21.03.19 17:16:07)
normal değil diyenlere inanın anlam veremedim.

normal + 1
  • xdenizx  (21.03.19 17:23:34)
Gayet normal.

Normal degil diyenleri "Oha insanlar böyle de mi düsünüyor!" diyerek okudum.
Bunu kaldiramayacaksa en basindan kurtulmus olursun karsindakinden.
  • chitosan  (21.03.19 17:33:28)
ben de normal diyenlere anlam veremedim. beni baya ürkütür iter böyle bir şey. bence böyle bir şey yapmayı düşünüyorsan kaybedersin

  • zozjotejmnk  (21.03.19 17:34:23)
söylemesinin normal ya da anormal oluşu aradaki iletişimin şekline göre değişir. detaylı bilmediğim için de hissettirmek + 1 diyorum ben de.

  • muslugubozukhayrat  (21.03.19 17:36:50)
Çok fazla kasıyorsunuz.Bir şeyler yaşamak istersen yaşarsın istemezsen de yaşamazsın.Karşılıklı oturup ben şunu şunu istiyorum diye konuşun uyarsa devam edin.Çok basit.Hayatta oturup üzerinde düşünülecek çok daha önemli meseleler var

  • uzunincemalbrodayim  (21.03.19 18:03:21)
yoo normal bence. yaşananlara bağlı. biraz şakayla karışık söylenebilir ama

  • fragile lady  (21.03.19 22:44:08)
Ben korkarım. Issız adam tribi diyeceksin şimdi ama sevişmeden sevmek mi olurmuş..

  • twelfth  (22.03.19 08:50:55)
"Yoğun hisler" diye bir tanım kullanmazdım.

Bir kadın da bana böyle bir şey söylese korkutur evet.
  • monogram  (22.03.19 08:53:44)
Normal

  • photo85  (22.03.19 18:26:04)
Ortada nesnel olarak bilgi almak için sorulan bir sorudan daha fazlası olabilir. Örneğin bir eyleme girişmeden önce başkalarından beklenen bir onay isteği gibi. Bunu, verilen bilgilerin azlığından ya da bu yoğun hisleri eleştiriye açık edilmemesinden (memnun olmaktan) çıkardım açıkçası.
Dahası, sorulan sorunun kendisi bunun ispatı gibi duruyor: Aynı zamanda sevdiğini söylemenin normal olup olmadığı sorulmuş. Yine de soruya cevabım: 'yoğun' hislerinin seviyesini bilemesem de, en azından yaşamları aksatabilecek seviyelerde olmayan, başka bir deyişle olabildiğince akılla gözetilen hislerin paylaşımının normal bir şey olduğunu düşünüyorum. Ama bu bilgi işe yarar mı bilmiyorum.
Belki de hisleri daha yaratıcı bir şekilde ortaya koymak daha güzel sonuçlara yol açabilir.
Başarılar diliyorum.
  • koparnickkk  (23.03.19 20:55:16 ~ 24.03.19 01:40:08)