sanal kartla yapilan odemede kart ibrazi

internet uzerinden bir odeme yapacagim. normalde tum internet uzerinden yaptigim odemeleri sanal kartla yaparim. bu kez odeme yapacagim yer oraya gittigimde odeme yaptigim karti ibraz etmemi istiyor. bu karta bagli asil kartimi gostermem yeterli olur mu? sonucta aslinda o kartin hesabindan yapilan bir odeme fakat odeme yapilan kartin numarasi ile fiziki kartin uzerindeki numaralar haliyle farkli. bu durumda asil kartla odeme yapmak disinda bir alternatif var midir? ne yapmali?

güncel dönem işlemlerinin ekran görüntüsü + asıl kart

  • mr.goodcat  (13.03.19 19:40:38)
Sanal kart bilgilerinin gösterildiği ekranın görüntüsü veya fotoğrafını kullanabilirsiniz. Ödeme yaptığınız kartın size ait olduğunu, numarasını yasadışı yollardan temin etmediğinizi anlamak istiyorlar. Asıl kart bu anlamda hiçbir ispat sunmadığı için işe yaramaz.

  • mikro patlama  (13.03.19 19:49:36)
bu akıllı telefonlar, uygulamalar, 3g vs. yangınlaşmadan önce (2011 civarı) sanal kart sayfasının çıktısını götürmüştüm. kabul etmişlerdi.

hatta buraya da sormuştum: (git: 249226)
  • inheritance  (13.03.19 20:14:34 ~ 20:15:23)