ne giyeceğinize akşamdan mı karar veriyorsunuz?

Diyelim akşam karar verdiniz sabah değiştiriyor musunuz?
Ben bugün pantolon ayakkabı uymadı diye eve döndüm :/

akşamdan karar vermek mi?
bazen kararsız kalınca, daha önce mağazada gördüğüm bir parçayı almak üzere, ona uyumlu birşey giyiyorum. sonra gideceğim yere varmadan o mağazaya uğrayıp eksik parçayı tamamlıyorum.
ikizler burcuyum,
sevgiler.
  • jimjim  (11.03.19 22:44:29)
"Ne giyeceğinize akşamdan mı karar veriyorsunuz?"
- Bazen evet bazen hayir.
"Diyelim akşam karar verdiniz sabah değiştiriyor musunuz?"
-Canim isterse değiştirebiliyorum.
  • Amaranta ursula  (11.03.19 22:44:32)
nasıl ya, ne demek pantolon-ayakkabı uymadı diye eve döndüm? öyle bir lükse sahipseniz en başta neden kalkıp dışarı çıkıyorsunuz ki?

benim 4-5 tane kot pantolonum, 2-3 tişört ve 2-3 gömleğim var. ne giyeceğime önceden karar vermiyorum. giyeceğim sabah hangisi temizse ve giyilebilir durumdaysa onu giyip çıkıyorum.
  • der meister  (11.03.19 22:51:32)
Akşamdan karar veriyorum, sabah eğer biraz geç uyanırsam bu karara uyuyorum,
ama vaktinde uyanabilirsem düşünecek vaktim de olduğu için acaba gerçekten giysem mi yoksa başka mı giysem diye düşünüyorum.

  • yanginmerdiveni  (11.03.19 22:53:03)
3-4 pantolonum var zaten düzenli giydiğim ki bi pantolonu bi kez giymeye başlayınca bi süre kirlenene kadar onu giyiyorum zaten ceplerini teker teker değiştirmemek için her gün.

Onun dişinda standart olarak tişört ve kapşonlu giyiyorum, onu da içime o gün ne eserse onları giyiyorum. Tişort genelde cekmecede en üsttekini almak şeklinde, sweatshirt de işte o gün hangi tasarim hoşuma giderse
  • nundu  (11.03.19 22:53:46)
dolabım tamamen uyumlu şeylerle dolu. yıkama ve ütüleme konusunda aksaklık yaşamadıysam ne giyeceğim derdi yaşamıyorum; kafama göre seçtiğim herhangi bir üst ve alt uyumlu oluyor.

  • Jux  (11.03.19 22:54:31)
Bir bayan olarak benim ayakkabım uymadı diye şuana kadar eve dönmüşlüğüm olmadi hiç. Güzel giyinirim. Sabah canım ne isterse onu giyerim. Akşamdan hazırlamak nedir anlam veremem. Çok önemli bir toplanti davet parti vs gibi birsey olursa kafamda önceden planlarım ama yine de aynısı olmaz ona yakın birseyler ya da tamamen zıt birsey de olabilir.

  • mobydick  (11.03.19 22:55:59)
Çorabımdan çantama ayakkabıma kadar her şeyime akşamdan karar verip hazırlarım.

  • aquarium  (11.03.19 23:01:17)
O günün hissine göre karar vermek için sabah bakmak gerekiyor.

  • neynep  (11.03.19 23:22:12)
Çoğu zaman evet, bazen modumda olmadığımda, sabah pencereyi açıp ona göre kıyafetimi ayarlıyorum. Ancak yarınki işim önemliyse her şeyi hazırlarım akşamdan.

  • stejerners  (11.03.19 23:24:44)
hayır sabah ruh halime göre karar veriyorum,genelde öğlen, en geç akşam pişman oluyorum ama geçiyor. bu sabahların sağlıksız ruh halinden mütevellit günün sonunda eşofmanla bara gitmişliğim,döpiyesle çimlere serilmişliğim oldu. yine de hiçbir kuvvet milyon dolarlık akşamlarımı ertesi günün kıyafetlerini seçmek için harcamama sebep olamadı.

  • denef  (12.03.19 00:32:07)
genelde evet. Geceden ne giyeceğim kafamda bellidir.

  • damla sakızlı dondurma  (12.03.19 00:35:38)