Momo

Bunun videosunu goren oldu mu? Nasil seyler var iceriginde, verdigi direktifler ne? Bu kadar korkunc yapan ne bu seyi?

Ben gordum. Cok creepy. Yani creepy bence korkunc kelimesini karsilamiuor da tekinsiz diyebilirim.
Huzursuz oldum ciddi derecede. Cocuk olsam kotu etkilenirdim kesinlikle :(
Hem de baya baya cizgi film videosunun ortasinda cikti.
  • kuehles blondes  (07.03.19 20:35:46)
live leak'te izledim. çizgi filmin ortasında çıkıyor aniden. korkutucu bir ses tonuyla mutfakta ve garajda kesici aletleri bulabilirsiniz diyor, o esnada da kesici aletlerin neler olduğu gösteriliyor, bıçak makas falan. sonra bu aletleri bileğinize batırın, kırmızı bir şey gelirse heyecanlanmayın devam edin falan diyor. yine o esnada iki bilek ve iki jilet ile bileğin nasıl dikine kesileceğini gösteriyor, kırmızı bir çizgi beliriyor falan. tabii gerçek bilek ve jilet ile değil de animasyon şeklinde. hepsi ingilizce bu arada.

  • candide  (07.03.19 20:40:31 ~ 20:40:59)
editleyemedim.
o ünlü kuş kadın mıdır nedir o resimle mi beliriyor? eğer öyleyse fena korkunç olur. ben o resme bakınca ürperiyorum. :(

  • dont eat me  (07.03.19 20:44:47)
@don't evet aniden o çıkıyor :(

  • candide  (07.03.19 20:52:30 ~ 20:52:40)
işte kesici alet al, bak kendini şöyle kesebilirsin, kes lütfen cnm diyor. niye, ben de anlamadım. amaç ne yani, cidden çocuklar kendini öldürsün diye mi yapmış manyağın teki. alala. yani çok korkunç şeyler tabii, 5 yaşında çocuk bunu görünce şrak diye boynuna neşteri vurabilir hiç belli olmaz. öte yandan bu tarz içeriklere maruz kalmanın etkisinin abartıldığını düşünüyorum çocuk kendine zarar vermediği sürece. valla bizim nesil de çeçen-rus savaşının videolarını izleyerek büyüdü, her allahın günü kafa kesmeli bi' şey olurdu (bi tane videonun müziği aklıma kazındı, 13-14 yıl oldu hala tümüyle aklımda hoho) ama sonuçta hiçbirimiz delirmedik yani, o videolar yüzünden psikolojisi bozulan birini tanımadım.

momo ilginç bi şey. araştırılsın.
  • der meister  (07.03.19 21:01:16)
al buradan bak

www.liveleak.com
  • killerbee  (07.03.19 22:16:26)
bu video reklam mı yoksa kurguda videonun içine mi konulmuş? reklamsa youtube ciddi suçlu. yok videonun içinde çıkıyorsa bu kanallar engellenemiyor mu?

  • black mamba  (07.03.19 22:25:30)
Bu video var mi gercekten bilmiyorum da cocuklar daha cok youtuberlar ben gordum, geldi vs gibj videolarini izlemis. Calistigim okulda bir ay once filan uyuyamayan cocuklar vardi bu yuzden. Dinledigimde kendileri gormus gibu anlattilar, var gercekten dediler, yok eve gelebilirmis su bu. İkna etmek biraz zor oldu.

  • red g  (07.03.19 22:58:54)