iş görüşmesi tavsiyeleri alıyorum

aylardır iş arama + reddedilme süreçlerinin son basamağında bu kardeşiniz bir barda part time iş buldu. ilk defa böyle bi yere görüşmeye gidiyorum ve garsonluk tecrübem yok. mekan çok iyi, temiz ve okula yakın, o yüzden istiyorum. tecrübe konusundan vurulmak istemiyorum artık, anasını satayım kazanamıyorum ki tecrübe bi yerden.. özetle bu tip yerlerde çalışmış olan birileri varsa bana söyleyebilir mi, nasıl konuşayım, ne diyeyim. aklınıza gelen her tavsiyete açığım.

Bar jargonu öğren/pratik yap biraz, film dizilerden sahnelerdir yazılı şeylerdir YouTube Google karıştır yani. İşe alinmana ne kadar faydası olur bilemem de alinirsan illa ki ise yarar, şu ana kadarki hayatında ya da öncekinde bar kelebeği degildiysen.

  • dafaisss  (05.03.19 00:38:15)
Çok fazla talepleri olacağını sanmıyorum part time calışacaksan. Elin yüzün düzgün olsun, tam bir piç gibi görünme, çok da saftirik durma. Mantıklı konuş, iş tanımını kavra yeterli olacaktır.
Bar var, bar var. Nasıl bir yer? Adı sanı varsa bakalım.

  • habarbey  (05.03.19 01:15:14)