Televizyonda hiç tanıdıklarınıza denk geliyor musunuz?

Hayırlı cumartesiler duyuru halkı. Aklıma takılan ve başka yere soramayacağım bir başka soruyla daha karşınızdayım.

Kim milyoner ister yarışmasını izliyordum da aklıma geldi. Senelerdir bu dahil bir sürü yarışma programı izliyorum televizyonda. Hiç ama hiç tanıdık birine denk gelmedim. Birdenbire tuhaf geldi bu. Ne bileyim telefon jokeri olarak bile çıkmadı. Sizin var mı yakınlarınız, yoksa bunlar komple cast ajansı diye düşünmeye başladım ben.

Bu arada tanıdığım insanlardan birkaçı bu yarışmanın elemelerinde girip elendi. Biraz da ondan takıldı aklıma.

stajdaki arkadaşımı geçen gün bir dizide gördüm. okuldaki arkadaşım da sürekli dizilerde yan rol ama tvde denk gelince garipsiyorum yine de. lisedeyken de ingilizce ve edebiyat hocalarım kelime oyununa katılmışlardı.

  • tabirimekruh  (23.02.19 22:35:39)
Üniversiteden 2 arkadaşım yarıştı. Orada yarışan bir kişiyle de sonradan tanıştım.

  • aylakadam  (23.02.19 22:36:26)
birkaç ay önce liseden tanıdığım ama muhabbetimin olmadığı bir kız milyonere katılıp 3. soruda falan elendi.

Bi de bundan 12 yıl önce İzmir'de yapılan ilk Yemekteyiz programına apartmanımızın en üst katında oturan aşırı sorunlu tip katılmış ve yarışmayı kazanmıştı. Hatta o bölümde 1-2 saniye ben de görülüyodum sdhhsd

Bunun dışında yine liseden bi çocuk Çukur'da bi rolde oynuyomuş bi komiserin yardımcısı mı ne ama çocuğu hiç tanımıyorum.
  • nundu  (23.02.19 22:36:52)
geçen üni'den bir hocam yarışmıştı 500 milyon isterde, yıllar önce de 2-3 üniversite arkadaşım kelime oyununa çıkmıştı.

  • doxanikee  (23.02.19 22:37:46)
Lisede aşık olduğum ilk çocuk biz ayrıldıktan sonra (ve ben hala sümüklü lise aşkı açısı çekerken) dans yarışmasına katılmıştı.

  • elorelia  (23.02.19 22:39:27)
Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı ve yarışmacı yakını olarak bizim liseden iki kişi görmüştüm sadece.

  • ms brownstone  (23.02.19 22:41:44)
Bir kere bizim dönemden bir arkadaş bir kere arkadaşın kardeşi bir kere de alt dönem biri milyonere katıldı.
Bir kere de babamın kuzeninin eşini kelime oyununda gördük tesadüf sonucu :D kötü yarıştı.

  • pastörizesüt  (23.02.19 22:47:32)
çoğu arkadaşımı dizilerde gördüm :)

  • prasinos  (23.02.19 22:54:24)
Önceki evde tüplü ufak bi televizyon vardı. Nerdeyse hiç kullanmazdık. Bir gün ev arkadaşım yemek yapmış onu yerken açalım bir değişiklik olsun dedik açar açmaz bi baktık milyonerde ev sahibi yarışıyor. ilk soruda elendi gitti.

  • new day new life  (23.02.19 23:04:02)
ben de hiç denk gelmedim. yalnız değilsin.

  • şubatsonrası  (23.02.19 23:36:42)
saymakla bitmez. zaten kadikoyde yasayinca tv dunyasinin yarisini taniyorsun sayiliyor galiba.
yengemin bize hic haber vermeden birkac yarisma programina katilip sak diye gorduk. daha dun kadikoyde hep gittigimiz mekanda calisan kizi taparsin askimda gordum.

  • galandar kostumu  (23.02.19 23:42:10)
Kim milyoner olmak isterse 2 kişi, başka bir bilgi yarışmasında 2 ayrı arkadaşım, yaparsın aşkımda tanıdığım bir çift, survivorda 2 kişi, şarkı yarışmalarından birinde liseden biri, daha vardır da aklıma gelenler bunlar

  • aquarium  (24.02.19 00:28:03)
Denk gelmedim.

  • Bartebly  (24.02.19 00:37:32)
üç dört arkadaşım baya ünlü sayılır, yolda kesilip foto çekilelim diyenler oluyor, onları her dizi sezonunda görüyorum bazen de sinemalarda, kendim de bir iki kere ekonomi programına katıldım bloomberg'te vs.

  • mysql34  (24.02.19 06:51:19)