Erkeklerin bir gün çok ilgilenip bir gün hiç ilgilenmemesi

Özel bir sebebi var mı bunun? Bazı erkekler var çevremde; bir gün çok ilgi gösteriyorlar, bir gün hiç umurlarında olmuyorum. Birkaç gün geçiyor, yine çok ilgileniyorlar ama sonra yine umurlarında değilim. Çok ilginç geliyor bana. Bir değil, iki değil; bir sürü kişide gördüm bunu. Neyi düşünerek böyle yapıyorsunuz? Amaç ne?

Erkekleri ve ilgilerini bu kadar sorgulamayı bıraksanız artık? Neredeyse hergün bu minvalde sorular soruyorsunuz ikili iliskilerde kesin bir yargınin olmadığıni anlasanız artik daha iyi olmaz mı? Sürekli bu tür şeyleri düşünmek dert edinmek yormuyor mu cidden?

  • Amaranta ursula  (22.02.19 17:03:28)
Eğer flörtun ya da sevgilinse vakit kaybetme terket. Çok ciddiyim. Bı dakika bekleme. Bu erkeklerin kendini iyi hissetme ya da ego masturbasyonu yapmak için başvurdukları bir numaralı taktik.
Bunlar önce kızı ilgiye boğar kız bunun daim olacağını anladığı anda birdenbire ilgiyi keser ve kızın cildirmasini izler ağzından salyalar akarak.
Vallahi bir numaralı karakter bozukluğu budur işte.
  • kirmizipilotkalem  (22.02.19 17:05:33)
İşimiz gücümüz oluyor?

  • Giovanni Pipitto  (22.02.19 17:05:54)
Var. Aybaşı oluyoruz biz.

İnsan önce kendini sorgulamalı bence, tüm insanlar ters yönde araç sürüyorsa bi şeridini kontrol etmelisin.
  • bir ileti paylastim  (22.02.19 17:07:48)
hormonlarla ilgili

  • The_Lollok  (22.02.19 17:10:03)
Hepimiz ayniyiz sanki. Ben de gecen bir kadinla tanistim, cok ilgisizdi. Demek ki tum kadinlar ilgisiz.

  • Traveller  (22.02.19 17:29:08)
erkeğe ve kadına göre bu sorunun cevabı değişir.
yaş önemli, konum önemli vs vs

  • medievalman  (22.02.19 17:35:16)
aynısını birebir yeni deneyimlemiş biri olarak cevaplıyorum. diğer işlerden, kadınlardan, flörtlerden boşa çıkınca aklına geliyorsun ve o zaman ilgileniyorlar. ilgilenmediği zamanlar kasıtlı bir ilgilenmeme değil sadece aklında sen yoksun bu kadar basit. ilgileneceği vakit biliyor ki sen orada bekliyorsun onu. kaçarak uzaklaş.

  • akan dame  (22.02.19 18:22:25)
flört girişimleri. muhatabından olumlu dönüşler alsa ilgiyi kesmez. olumsuz sinyallerde ya da emin olamayınca flörtü kesiyor sonra tekrar yokluyor.

  • heidi'nin dedesi  (22.02.19 18:53:17)
umurlarında değilsindir. alımlı, çekici, ilgilenmeye değer biri değilsindir.

onca iş güç koşuşturmaca arasında dikkat bile etmiyorlardır. o gün muhabbet öyle davranmayı gerektiriyordur, samimi oluyordur. ertesi gün kafaları başka yerdedir.

öyle de kendini çok hırpalama, neden benimle ilgilenmediler diye.
  • mistikla  (22.02.19 19:53:20)
Sen çok kafaya takıyon pattis abla. Kadınlar da öyle.
İş güç yapsana sen valla flört ayağına maaşı cukkaladın tek iş yaptığın yok he

  • windows95  (22.02.19 19:56:41)
adamı bıktırıyorsundur. eleman heveslenip senle konuşmak istiyordur sen adamı bezdirdiğin için 2-3 gün morali bozuluyordur sonra yine bi cesaret konuşmaya çalışıyordur sen yine bıktırdığın için moral motivasyon yerlere iniyordur.
yani sorun sende.

  • dedim dedim de kime dedim  (22.02.19 20:01:34)
Testesteron dalgalanmasi.

  • acemi  (22.02.19 21:39:44)
hiçbir şey her zaman aynı çizgide tutulamaz. inişler ve çıkışlar hayatın doğasıdır. ben bunu merak etmek yerine "ilgiye neden bu kadar ihtiyaç duyuyorum?" sorusu üzerinden kendimi sorgulardım.

  • matrix  (24.05.19 01:18:25)
bence siz de onlara öyle davranıyorsunuz.

  • nothing in my way  (24.05.19 01:29:16)