Anormal kıllı olmak

goo.gl
Birebir bu abi gibiyim lazer epilasyona gidiyorum 1 ay sonra bu hale geliyorum , insanlar lazer epilasyondan maksimum verim alıyor ufak bölgelerde etkili, ben komple maymunum , yazın kapşonluyla gezmekten bıktım, denize giremiyorum psikolokim bozuldu, tanıştığım bir kızla havuza gitmiştik benden korktu resmen dalga geçti yolladı, uğraşamıyorum bıktım artık bu şekilde yaşamaktan hayattan keyif alamıyorum, delirmek üzereyim

iğneli epilasyon kesin çözüm.

  • tabirimekruh  (20.02.19 22:48:02)
Nasıl emin olabiliyoruz

  • docrivers  (20.02.19 22:52:38)
Düzenli bir şekilde diode lazere gittikten sonra iğneli epilasyona gitmenizi öneririm. Azalma olmuyorsa gittiğiniz yerle ilgili ciddi sıkıntılar olabilir. Tercihen güzellik merkezlerine değil de dermatoloji uzmanlarının muayenehanelerine gidin.

  • limondanhallice  (20.02.19 23:04:01)
@docrivers lazerde tüyler azalabiliyor, incelebiliyor ya da tüylerde bir değişiklik olmuyor. hatta aksine tüyleri çoğaltabiliyor bazen. ancak iğnelide iğne yardımıyla kıl köküne elektrik veriliyor, bu yüzden kıl çıkmıyor. tabii ki lazere göre biraz daha acı verici ama kesin çözüm bu.

  • tabirimekruh  (20.02.19 23:04:11)
Fotoğrafı göremiyorum ama eğer çok kıllıysanız, kalın tüylerse iğneli epilasyon yapmazlar ilk aşamada. Bir de size de yazık o kadar acı ve zaman. Lazerden sonra kalan ince tüyler için iğneli kesin çözüm. Ama zaten lazerde azalır tüt olur ve artık sizi rahatsız etmez.
Bir de Limondan hallice+1.

  • şubatsonrası  (20.02.19 23:09:31)
Aynen buyum youtu.be daha siyah tonlu kıllar sarışın değilim beyaz tenliyim

  • docrivers  (20.02.19 23:23:16)
lazer siyah kılları bitirir demişlerdi bana, sana nasıl etki etmez ya? dolandırılıyor olmayasın?

  • windows95  (20.02.19 23:49:09)
Yanlis alete gidiyorsunuz lazere, diode lazere gidin+1 mumkun degil azalmamasi. Ama bu baska bir alet var o sadece geciktiriyor cikmasini, bekleyince aynen eskisi gibi cikiyor. Hangi ildesiniz? Ankara ise yer onerebilirim.

  • kassiopeia  (21.02.19 04:49:08)
Ablamın dediğine göre ipl olabilirmiş senin gittiğin, o elektrikli ağda dedi :D
Aleksandır diye bi çeşidi varmış onu bulacakmışsın.

  • windows95  (21.02.19 10:09:42)