duyuruya poposunu atan adamı hatırlayan var mı?

üstünden uzun zaman geçti. adam popomda bi şey çıktı bu ne olabilir diye poposunu çekip buraya atmıştı. duyurunun altında muazzam bi goygoy olmuştu hatta sözlükte başlığı açılmıştı. yorumlara deli gibi gülmüştüm. hatırlayan var mı ya o duyuruyu yeniden görebiliyor muyuz?

duyuruyu hatirliyorum. hayatimda ilk kez internet baglantimin yavas olmasina sevinmistim. devasa cozunurlukte bir fotoydu, yavas yavas acilirken kapattim.

belki o arkadas hâlâ buralardadır baska bir isimle :)
  • tabudeviren  (20.02.19 19:13:33)
hala duruyor olabilir. bition'da ss'i de vardı aynı duyurunun. (baya kıllıydı ya)

  • zgrydn  (20.02.19 19:34:05)
Oha iyi ki kaçırmışım dedim şimdi :)

  • twelfth  (20.02.19 20:04:23)
ben de gördüm onu. böyle domalıp aradan eliyle nasıl ayarladıysa tam deliğe denk geliyordu resim. ahaha o kadar geyik dönünce sildi. hatta ciddi ciddi bunu düşünğp domalıp çektin bir de buraya yükleyip bizze soru mu sordun geyiği olmuştu. adam temiz kalpli bir şey sordu rencide olup kaçtiı asdasdasfa

  • tolgan  (20.02.19 20:08:19)
Bugun de sukredecek bir konu bulduk. Gormedim. Gorseydim unutamazdim, gorsel hafizam iyidir.

Allah korumus.
Sukurler olsun rabbime.
  • dont eat me  (20.02.19 20:13:51)
başlığını buldum ama caps yok :(

eksisozluk.com
  • art niyetli sanatci  (20.02.19 20:41:23)
20 yildir internetteyim, gozumun onunden gitmeyen tek foto o oldu o_O

  • acemi  (20.02.19 21:03:33)
Görmüştüm ben de.

Yalnız popo değildi bildiğin makatını çekip atmıştı adam. Popo kelimesi çok masum kalır yanında.
  • elorelia  (20.02.19 21:18:44)
Ay hatırlamaz olur muyum? Beni yorumlar kopartmıştı. "Kıllarını neyle yıkıyorsun, parlak ve ipeksi görünüyorlar" demişti biri ehehehe :)

  • old possum  (20.02.19 21:20:45)
Oradaydım.

  • chavezding  (20.02.19 21:42:09)
Terliydi bir de ya :(

  • twq  (20.02.19 21:53:08)
ehehehe, pek komikmiş yeaa! gül gül öldüm.

  • for day to break  (20.02.19 21:59:46)
Ahaha ben de hatırlıyorum onu çok gülmüştüm. Yorumlar efsaneydi. Yorumları ss alan varsa paylaşsın çok sevaba girer akşam akşam

  • Rengarenk  (20.02.19 22:00:58)
çok net hatırladığım bir sarhoş vakası vardı, o mu acaba?
rastgele duyuruya girdiğimde görmüştüm ki hala buralarda gördüğüm biri.
m e b niki.
  • windows95  (20.02.19 22:19:10)
Oradaydım +1 :(

  • datnet  (20.02.19 22:28:09)