Şahsiyet hakkında Spoiler İçeren Sorular - Ağır Spoiler -

-----------------------------Spoiler -------------------------------------------------

1. Firuz arabanın bagajına saklanan Agah beye silah mı ne vermişti? O bağlantı neydi, başka bir şey mi sandı?
2. Mavi gözlü eleman da öldürüldü mü, seçemedim.
3. Nevra'nın rüzgarla yere düşüşü neydi, neye göndermeydi?
4. Çocukları satan adam (samanlıkta zincirli çocuğa yemek götüren) öldürüldü mü?

1- hatirlamiyorum

2- oldu. arabasina bomba kondu

3- bomba patladigi icin savruldu

4- olmedi, ayni haltlari yemeye devam.
  • cairo  (20.02.19 08:49:35)
1- o bölümü hiç anlamamışsın. gerçi kurgusu falan bok gibi bölümdü seni suçlamıyorum. arabanın bagajındaki agah değildi taklitçi katildi. silah falan da vermedi silah doğrultup adamın silahını aldı ve sonra yakalayıp götürdü sorguladı falan ya hani.

4- evet öldürüldü en son bölümde. agah tarafından değil, köpek öldüren görevini nevra devraldı ya hani kalanları öldürmeye devam etti son bölüm son dakikalarında gösteriyor. olayla ilgisi olan herkes öldü yani. kalan kişileri de nevra öldürdü. agah huzurevine yattıktan sonra kostümü nevra devralıyor ve kalan herkesi öldürüyor.
  • rotten head  (21.02.19 04:57:59)
@rotten head,

4- ölmedi . aynı bokları yemeye devam ediyor. hatta dizinin vermek istediği alt mesajlardan biridi. bu boklar anadoluda bir yerde hala yenmeye devam ediyor.
  • paudi  (21.02.19 05:44:11)
@paudi

final bölümünü tekrar daha dikkatli izlersen öldüğünü görürsün. köpek kostümünü nevra devraldıktan sonra o adam da dahil kalan herkesi öldürüyor. hayır zaten bunları önceki cevabımda da yazdım neden tekrar yazdırıyorsun anlamadım.
  • rotten head  (21.02.19 05:58:42)