Veda cümlesi

Birine veda edicem. Veda edildi sayılır fakat son bir paylaşım yapıcam. Şarkım hazır. Üzerine yazmalık bir şey istiyorum. Bir söz,bir dize vedayı anlatan. Sizden güzel şeyler cıkıyor. Esasen öyle bir söz olsun ki ölümü hatırlatmasın istiyorum. Hatun yanlış anlamasın yani beni tehdit mi ediyor diye. Güzel,dokunaklı bir söz sadece.

Sevene can feda, sevmeyene elveda!

  • dayl  (18.02.19 01:48:41)
vedalar acıtsa da bazen gitmek gerekir.... :)

  • candide  (18.02.19 01:49:38)
durum ne bilmiyorum da içinden gelen kısa bir şey (her şey için teşekkürler falan) daha iyi klişe instagram sözlerinden. şarkın da varmış. abartma bence.

  • not dark yet  (18.02.19 02:00:50)
yolun açık olsun. bununla bitir, beni mahvediyor bu cümle.

  • diffarentiationation  (18.02.19 02:07:14)
veda cümleleri bana çok samimiyetsiz geliyor. ayrılıyor bile olsam "kendine iyi bak :)))" tarzı bir şey söylemem sevdiğim insana. içinden ne geliyorsa onu yaz bitir, süslü püslü şeyler arama hiç derim.

  • Mossy  (18.02.19 03:14:51)
uğurlar olsun.

  • wishmaythşngs  (18.02.19 03:54:11)
Bu ömrü sevgiye hasret
Mecnun misali yaşaman dileğiyle...

  • hepbiarayisicinde  (18.02.19 11:10:48)