Garanti Bonus Kredi Karti

Online islemler, benzin istasyonlari gibi biraz riskli yerler icin limiti dusuk bir kredi karti almayi dusunuyorum.

Su anda calistigim banka dusuk limitli kredi karti vermiyor. ek kart da ana kartın limitinde oluyor.

Bonus kart biraz daha cok kullanılıyor gibi. Almamı tavsiye eder msiiniz bu kartı?

Ya da baska hangi kredi kartini alabilirim?

yıllık ücreti var bonus cardın. bana koymaz dersen al.
ücretsiz kartı var ama her kampanyadan yararlanamıyorsun. yararlanmak için para ödemen lazım.

  • sutlu nescafe  (17.02.19 17:31:48)
her bankanın kartı aynı, aidatı var. olmayan bi enpara var diye biliyorum.

ben de kullanıyorum bonus ancak denizbanktan
  • dog day afternoon  (17.02.19 17:39:40)
Bonus Flexi alabilirisiniz. O kart ücretsiz ve Bonus kartın birçok özelliği var.

  • PhoenixRising  (17.02.19 17:46:30)
bonus kart ücretinin bir kısmını bonus olarak iade ediyor. 100 tl'nin 65'ini aldım mesela öyle bir kampanya yapmışlardı.

  • not dark yet  (17.02.19 18:11:52)