soğuk ızgara vücut geliştirme

spor yaptığım için 3 günlük ızgara tavuk yapıp dolaba attım. ama bunlar yenmiyor. fena olmadı ama gerçekten 3 günlük soğuk ızgara lezzetli değil hiç. ne yapmak gerek? spor yapan arkadaşlar her gün yemek mi hazırlıyorsunuz? çok zor değil mi zamandan dolayı?

salataya koy. peynirli meynirli. 15 dakkada hazir olur.

  • alperz  (17.02.19 15:10:29)
ben değiştiriyorum tavuk balık et şeklinde arada 1 gün ara da verince çok baymıyor tabi tek tip şeklinde de gitmemek lazım arada küçük soslar vs ekleyebilirsin.

  • basond  (17.02.19 15:11:52)
Her gün tavuk kızartmak ve makarna yapmak, bulaşığıyla yemesiyle 1 saatini almaz. Sürekli tavuk da yeme zaten, kırmızı et ve balık da ye.

Hrr gün yapmaya alış bence.
  • diffarentiationation  (17.02.19 15:12:39)
yok yemek çeşidi açısından sıkıntı değil. dolaba koyunca 2-3 günlük pek yenmiyor.

  • black mamba  (17.02.19 15:13:11)
yemek türünü cevirmek cok faydali cidden. bir yerden sonra eytere bea oluyor sonra. ben o hatadan dolayi lor peynirinden tiksinmis vaziyetteyim. oldur allah yiyemem su anda :/

  • alperz  (17.02.19 15:17:25)
tavuk gogus yapma. ozellikle bekleyince cok kuru ve tatsiz oluyor. tavuk kalca vs yap daha iyi gideri oluyor.

  • crucio  (17.02.19 16:03:07)
yemekte sorun yok da tek sorun soğuk olması. ilk gün harika oluyor diğer günler kötü oluyor. siz nasıl yapıyorsunuz? her gün yemek mi pişiriyorsunuz? her gün pişirmem mümkün değil. baya yoğunum. bir de zor gelir.

  • black mamba  (17.02.19 18:03:26)
her gün yapıyorum. pişirmesi, yemesi, bulaşıkları makinaya atması 1 saatimi alıyor. pişerken bir de dizi açıyorum. yerken dizi bitiyor. kafayı da dağıtıyorum biraz.

  • alperz  (17.02.19 18:32:39)
yanında yemek taşıyor musun? işte ya da okulda ne yapıyorsun ?

  • black mamba  (17.02.19 18:46:13)
Parça pinçik edip yoğurtla dereotuyla maydanozla karıştırıp kaşıklayın. Hatta bunu ızgara yerine tavuğu haşlayıpla da yapabilirsiniz. İçine sarımsak, mor soğan, mayonez tarzı şeyler de eklenebilir, hayal gücünüze kalmış

  • babamasoliimbananickaldirsin  (17.02.19 23:28:15)