internetten ödeme yöntemi

Merhaba duyuru sakinleri, şimdi bir web tasarımı yaptım ve karşı taraf ödemeyi kredi kartı ile yapmayı teklif ediyor. Gerçek bir kredi kartına sahip değilim. Garantiden bir sanal kartım var ve paypay kullanıcısıyım. Paypal aracılığıyla kredi kartından ödeme yapılsa bu ödemeyi hesabıma aktarmam mümkün müdür?
Ya da farklı bir yöntem var mıdır? paypal ile ödeme mümkünse tr.wikipedia.org bu linkteki bilgiler işimi görür mü?
şimdiden teşekkürler.

Reklama girer mi bilmiyorum ama trpos.com'u kullanmanı önerebilirim. Herkesin Paypal hesabı yok sonuçta ve paypal'da paranın türkiyeye gelmesidir bişeydir çok sıkıntılı işler. trpos.com %10 komisyon ile paran en az 100tl limite ulaştığında iki hafta sonra sanıırm ilk çarşamba günü teslim ediyor. Ben kullanmadım, ama muhtemele suretle yakında yapacağım projem için kullanacağım. Sonuçta sanalpos almak başlı başına dert her şirkete veirlmiyor. Şirketim olgunlaşana kadar 1-2 yıl kullanmayı planlıyorum. Kendin sanal pos alsan bile en az kesinti onda da %7 oluyor zaten ki çoğunlukla %20 lik bir kesinti var. Aslında bu admlar sanalpos'a göre kârlı bile sayılırlar..
Ben emin olmak için kullananlar lsitesinde görülenlere eposta gönderdim, yanıtlar geri döndü herkes epey memnun hiç ödeme aksatmamışlar..

  • ka  (26.03.10 09:58:07)
Aklıma yattı. Daha erken gönderi yöntemi var mıdır acaba? Kişi kredi kartından ödemeyi yaptığı anda hesabıma yatsa mesala ve yine ücretsiz bir yol. Şayet yoksa bu trpos.com uygun.

  • TATLIEKŞİ  (26.03.10 10:31:49)
Reklam kokan hareketler bunlar mayk. Otur 0. :)

  • pichoscosama2  (26.03.10 17:54:16)
Merhaba,

Öncelikle verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilmeniz için firma olmanız gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde T.C. yasalarına göre fatura kesme yükümlülüğü bulunmaktadır.

Web sitenizden belirttiğiniz şekilde hizmet verebilmeniz için www.trpos.com adresindeki değerlendirme kriterlerine uygun bir web siteniz olması gerekmektedir. Kriterlere uygun web siteniz varsa ödeme şekli verdiğiniz hizmet veya satış türüne göre değerlendirilebilir.

Saygılar.
TrPos.Com mÜşteri Hizmetleri

İçerikli mail yolladılar demek paypal a mecbur kaldık.

Başka önerisi olan?
  • TATLIEKŞİ  (27.03.10 18:38:52)