Devlet memuru olup mısır vizesi alan var mı

Ya da herhangi bir vize de olabilir.

Arkadaşım devlet memuru.

Acente, antetli kağıda işveren dilekçesi talep etti,

Kaşeli, imzalı, bizde çalışmaktadır ve şu tarihlerde izinlidir şeklinde

Arkadaşımın çalıştığı kurum ise tek matbu bir belge veriyormuş. Bizde çalışmaktadır şeklinde bilgi. İzinlidir ibaresi yok. Konsolosluğa hitaben degil. Ve e imzalı.

Sıkıntı olur mu acaba, tecrube eden var mı

kurumdan aldigi izin kagidi yok mu?

  • n62  (07.02.19 11:50:11)
Normal olanı o zaten. Kurum görev yeri belgesi düzenleyebilir ve sonra izin kağıdı , iki evrakta kaşeli imzalı evraklardır. İki belgeyi aynı evrağa basacak sistemimiz yok maalesef.

  • synax  (07.02.19 11:53:57)
kurumdan kuruma değişiyor. ben ne istiyorsam yazmıştı ik daki arkadaşlar. hatta çevirmene para vermemek için ingilizcesini istemiştim onu da yazmışlardı. keza eşimin kurumunda da aynı şekilde almıştık.
en kötü ihtimalle ikisini ayrı ayrı alabilir diye düşünüyorum.

  • the ultimate driving machine  (07.02.19 12:38:04)
O işin basiti var. O tarih için izin dilekçesinin altında kurum müdür/amirinizin uygundur imzası yok mu zaten ? amir imzaladıktan sonra fotokopisini alın ya da iki kopya imzalatın. Böylelikle izin belgesi almış olursunuz.

  • tss  (07.02.19 12:57:48)
zaten devlet kurumları öyle veriyor. antetli kağıt ne alaka devlet kurumuna

  • mikahakkinen  (07.02.19 14:43:30)