Telefon ve bilgisayarda senkronize not ve hatirlatici program?

Selam

Telefonum ios
Bilgisayarlarim windows ve macos

Istedigim sey telefondan not ve ya hatirlatici falan ayarladigimda bilgisayar ekranimda onu gormek.

Boyle bir sey eminim vardir da acaba hangi uygulama?

Tesekkurler.

wunderlist adında hesap oluşturularak kullanılan bir site var. ios, android uygulamaları var ve web sitelerinden de giriş yapıldığında senkron olmuş şekilde kullanabiliyorsun. ben de ios ve android kullandığım için bunu kullanıyorum.

  • nickfury  (05.02.19 22:16:56)
evernote. dünyada daha iyisi yok

  • avatar is back  (05.02.19 22:29:01)
Evernote demeye geldim

  • efruz  (05.02.19 23:10:22)
Evernote ilk ciktigi zaman denemis sevmemistim. Bu kadar diyorsaniz tekrar bakayim. Neler degismis nasil olmus. Tesekkurler.

  • bir ileti paylastim  (05.02.19 23:14:58)
Notlar için notes (Windows için apple'ın zamazingolarını kurmadım. icloud.com'dan girip bakıyorum.)

Hatırlatıcı için todoist.com
  • zombi  (06.02.19 13:48:45)
Evernote da kullanmış biri olarak, onenote'un daha iyi olduğunu düşünüyorum. Evernote ücretsiz versiyonu tırt aslında. Senkronizasyon sınırı falan var. 2 tane cihazdı sanırım. Onenote ücretsiz. Üstüne bir de 5 gb depolama alanı veriyor ücretsiz. Evernote'un ücretsiz versiyonunda bu çok az. Outlook servisi alınıyorsa hali hazırda, onenote direkt onunla da iletişim kurar, hatırlatıcı için. Gerçi bunu evernote da yapıyordur da. Sonuçta onenote microsoft'un. Kesin daha iyi çalışıyordur kendi ürünüyle.

Onenote diyorum o yüzden. Ama para verilecekse, evernote da çok başarılı.
  • windowsguvenlikduvari  (06.02.19 13:56:40)