Ankaralılar Bir Bakabilirler mi?

İş için Ankarada'yiz, gelmişken kaydadeğer bir şeyler yapalım diyoruz. Öncelikle bu akşam operada Frida var, elbette bilet yok ama gidip kapıda şansımızı denesek bir ya da iki bilet şansa bulabilir miyiz?

Kızılay, Kavaklıdere civarındaydız, buralarda en son 20 yıl önce vakit geçirmiştim, haliyle hatırladığımdan çok farkli, Ankara benim için sakinliği temsil ederdi ama İstanbul'da bile kalabalıktan bu kadar kafamın şiştiğini hatırlamıyorum, yarın boş olacağız, nerelerde vakit geçirmemizi tavsiye edersiniz? Mesela nerede düzgün bir yemek yenir? İstanbul'dan orneklemek gerekirse, İstiklal Caddesi değil de Cihangir, Pera gibi olan yerler neresidir, ya da mesela Ortaköy keşmekeşi yerine Yenikoy'un Sarıyer'in nezihligini, sakinliğini nerede bulabilirim?

Siz tunalı civarında takılın. Bi boydan bi boya yürüyün. Sonra farabi sokakta bir şeyler için. Seğmenlerin önünden geçip ankaralıların tek yeşilliği diye sosyal medyada paylaşın.

  • kablelvuku  (04.02.19 17:25:50)
Şu an Segmenler'in oradayım tam bana hitap etti, dediğin sokağa bakacağım tesekkurler

  •   (04.02.19 17:33:17)
Çukurambar taraflarında şık restoranlar var

  • Mossy  (04.02.19 17:58:35)
Atakule luigi’s bakmak isteyebilirsin. Yemek yemeseniz bile cheesecake denemeye değer.

  • sacrilegious  (04.02.19 21:14:12)