[]

İyi Kahvaltı Mekânı (Sultanahmet Civarı)

Ürünleri çeşitli ve kaliteli, sıra falan beklemeyeceğimiz neresi var Sultanahmet tarafında? Tam orası olmasa bile civarda bir yer de olur. Fiyatlar uçuk olmasın Namlı Gurme falan gibi. İştahı yerinde, koca koca insanlarız, yarı doymuş da kalkmayalım. Teşekkürler.
 
Fine Dine restoranda açık büfe kahvaltı var, manzarası da şahane.
Daha hızlı, pratik kahvaltı için Çiğdem Pastanesi.

  • anthemis nobilis  (01.02.19 16:32:58) 
@anthemis:

Fine Dine'ı aradım, dışarıdan kabul etmiyorlarmış, sadece otel müşterileri dedi maaalesef.
  • shangrilla  (01.02.19 16:41:30) 
@shangrilla:

Biz de dışarıdan gitmiştik 4-5 ay önce, uygulamayı değiştirmişler demek ki.
  • anthemis nobilis  (01.02.19 17:44:53 ~ 17:45:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.