Motivasyonunuz yerlerde olunca ne yapıyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar,

İçinizden bir şey yapmak için hiç istek gelmediğinde, motivasyonunuz yerlerde olduğunda, içinizdeki bütün heves kaybolup gittiğinde ne yapıyorsunuz? Bu eylemsizlik sürecini nasıl atlatıyorsunuz? Yapmak istediğiniz şey için mücadele ediyor musunuz yoksa akışına mı bırakıyorsunuz?

Olayın önemine ve aciliyetine göre akışına birakıp yatıyorum.

  • Amaranta ursula  (28.01.19 19:43:23)
Masaj yaptiriyorum. Yerse.

  • stavro  (28.01.19 19:46:56)
atlatamıyorum. akışına bırakıyorum. yapmak "istediğim" hiçbir şey olmuyor o durumda zaten, yapmak zorunda olduğum şeyleri yapıyorum sadece.

  • pati  (28.01.19 19:48:32)
müzik dinleyip uplifting yapıyorum çok kısa sürede faydnsını görüyorum.

tabi müziği çok severim orası ayrı. bu kadar kısa sürede ve masrafsız olarak modumu yukarı çeken en basit şey ayrıca.
  • killerbee  (28.01.19 19:50:55)
Ben bunu da doğal bir süreç olarak görüp akışına bırakıyorum. Her daim motive kalabilmek bana çok olası görünmüyor açıkçası. İnsan ara ara şevklenir, ara ara salar. Normali bu bana göre. Arada dinlenmek lazım.

  • i m cool with that  (28.01.19 20:33:34)