Amazon Prime'dan Anlayan?

2 kalem urun alacagim amazon.de(almanya)'den. Prime uyesi olmayana satmiyorlar bu urunleri. 30 gun bedava prime uyesi olunabiliyor ve ne zaman istersem de iptal edebiliyormusum oyle yaziyor.

Simdi ben bu urunleri alsam kargolansa, urunler geldikten sonra iptal ettirsem hicbir sey odememe gerek kalmiyor oyle mi? Oluyor mu boyle? Normalde alisveris yapmiyorum Amazon'dan ama bu alacaklarim baska yerde yok.

Bir de prime üyesi olunca her Amazon için geçerli oluyor mu?
.de'den prime üyeliği alırsam ama abd'den sipariş verirsem mesela prime olarak mı geçiyor gene?

  • bos gezenin bos ustasi  (25.01.19 19:36:47)
ilk soru icin evet. hatta urunun kargolanmasina bile gerek yok. siparisi verdikten sonra aninda prime uyeligini iptal edebilirsin. oluyor oyle

ikinciden emin degilim ama yanlis hatirlamiyorsam gecerli oluyordu.
  • crucio  (25.01.19 22:32:44)