Hangi eyeliner çeşidini almak daha mantıklı?

Duyurunun makyaj seven kizlari, toplanin. Normalde eyeliner kullanan biri değilim, ara sıra göz kalemi ya da far ile incecik bir çizgi çekiyorum ama cok kalici olmuyor ve dagiliyor onlar. Bu yuzden bir tane alayım da çantamda bulunsun dedim.

Normal eyelinerı kullanmak zor geliyor, kalem gibi olanlar rahat ama çabuk kuruyor diyorlar. Jel eyeliner fırça ile çekildiği için rahat kullanırım gibi geldi ama emin olamadım.

Benim için önemli olan ince şekilde cekilebilmesi, kullanımın pratik olması ve çabuk kurumamasi. Bu durumda kalem gibi olanları mi almak daha mantikli yoksa jel eyeliner mi? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

jel eyeliner o kadar da ince çekilmiyor, her ne kadar benim favorim olsa da ince arıyorsan çok düşünme. düşünürsen body shop'tan alabilirsin.

İnce olması için dipliner alabilirsin, ekonomine göre bir kozmetik markasının waterresist bir modeli yeterli olur sana.
  • lcha  (23.01.19 17:00:55)
Diplinerlar hep şişe gibi olan çeşitleri ama ben onları zor kullanıyorum.

  • fraise  (23.01.19 17:03:45)
ben çekmiyorum ama jeli kullanması daha kolay.

  • candide  (23.01.19 17:06:33)
bana en kolay jel eyeliner geliyor hep. çok da kalın olmuyor, incecik sürüyorum diplere. uzun süre gidiyor bir de

  • aquarium  (23.01.19 17:07:46)
www.hepsiburada.com

jelden daha iyi.jel kuruyor uzun vadede. elin kaçınça çok kalın geliyor vs ben diplinerden memnunum.
  • damla sakızlı dondurma  (23.01.19 17:09:39)
miniso da kalem gibi olanlardan var, fiyatı da uygun.

  • kronik  (23.01.19 17:16:28)
Bence incelik için dipliner kullan. İlk kullandığım zamanlar ben de beceremiyordum ama zamanla insanın eli alışıyor yapılamayacak bir şey değil.

  • purrty ploop  (23.01.19 17:20:36)
kalem ile tüp şeklinde olanların kullanım açısından bi farkı yok aslında. ikisi de yumuşak uçlu. ben flormar ya da pastel kullanıyorum, dipliner.
www.hepsiburada.com

ikisi de hiç kurumuyor neredeyse. ofisteki yedeğim neredeyse bir senedir açık.

bu arada waterproof daha kalıcı sanki ama çıkarması eziyet.
  • elorelia  (23.01.19 17:24:50 ~ 17:25:45)
Flormar'ın Precision Artliner Mat Siyah Likit Eyelinerını deneyebilirsin incecik sürülüyor hem de çok kolay kullanılıyor. ilk aldığımda çok ince olduğu için korkmuştum hep alem eyeliner kullanıyordum, süremem gibi gelmişti ama hiç öyle değil alabilirsin.

  • Mossy  (23.01.19 17:43:04)
Daha once kalem eyeliner kullaniyodum ama görüntüsü jel kadar güzel durmuyor bence. Once noteun jel eyelineri kullandim, cok hosuma gitmedi dağılıyordu.
Favorimi buldum, the balm schwing. Bu konuda baya beceriksiz olmama ragmen super rahat sürebiliyorum, çabuk da kuruyor.

  • livaist  (23.01.19 22:32:30)
İnce istiyorsanız bence normal eyeliner'dan şaşmayın. Jelde iş eyeliner fırçasında bitiyor ve pratiklik oranı düşük. O fırçayı sürekli yıkamanız gerekecek, fırça ne kadar ince olsa da çok ince bir sürüş elde edemeyceksiniz falan filan. Ben de The Balm'ın eyeliner'ını kullanıyorum yaklaşık 5 yıldır ve kendisiyle çok mutluyum. Ucu ince ve rahat sürülüyor; sürdüğüm gibi de kalıyor. Bir tane de Maybelline jel eyeliner'ım var ama fırçasını yıkamaya üşendiğim için çok ayda yılda bir kullanıyorum.

  • wish i could find a way to disappear  (23.01.19 23:47:50 ~ 23:48:53)