Fener küme düşer mi

Öyle bi ihtimal var mı?

yok. alt siralarda oldugu icin hakli olarak geyik yapiyor millet. fener iki mac ust uste kazansa zaten altindaki takimlarin 6 puan toplamasi 5-6 hafta surecek en az. simdilik kotu gidiyorlar evet ama geriye 15 kusur mac kaldi. fener'in bunlardan sadece 2-3 galibiyet cikaracagini dusunmek hayalperestlik olur. dusmedikleri gibi 10'uncu sirada falan bitirirler muhtemelen.

  • der meister  (23.01.19 05:09:29)
Bence var. Futbol oynamıyorlar ki doğru düzgün.

Ayrıca kondisyonları da çok zayıf. 55. dakikadan sonra oyuncu kalmıyor sahada. Hadi maç kaybettiniz gidişat kötü falan anladık. Antrenman da mı yapmadılar anlamıyorum ki.
  • lisw  (23.01.19 09:03:00)
düşürmezler. ligi 20 takıma çıkarırlar fener düşmez merak etme.

  • prasinos  (23.01.19 09:30:23)
futbol çok kötü ama düşmez bence. 12-13. sıralarda bitirebilir ki o da küme düşmenin bir tık üstü..

  • ayin yazari  (23.01.19 09:32:18)
Düşmez.

  • valarmurgulis  (23.01.19 10:12:42)
ilk 7 içerisinde bitirir.

  • mistikla  (23.01.19 10:41:29)
bu performansla giderse duser. iki mac ust uste kazansa dusme hattindan cikar demisler de bu alttaki tum takimlar icin gecerli. fener'in iki mac ust uste kazanacak hali yok. ne kadar dusuk bir ihtimal olsa da risk var. 3-4 hafta daha gecsin, eger alt gruptan kopamazsa o stresle ciddi ciddi dusebilir. henuz birsey demek icin erken.

  • crucio  (23.01.19 10:49:37)
son 3'te bitirebilir ama düşürürler mi bilmiyorum. dalavereyle ligde kalmak düşmekten daha kötü gerçi.

  • zgrydn  (23.01.19 10:55:56)
kim ne derse desin düşürmezler.

  • nothing in my way  (23.01.19 11:10:52)
düşer.

  • koela  (23.01.19 11:57:33)
18 maçta 3 galibiyet alabilmiş bir takım için "15 kusur mac kaldi. fener'in bunlardan sadece 2-3 galibiyet cikaracagini dusunmek hayalperestlik olur." demek bence asıl hayalperestlik.

bu ihtimal hayal değil. ihtimal var ama bence düşmez.
  • himmet dayi  (23.01.19 13:43:20)
Düşsün adiler. Futboldan soğuttular beni. Ali Koç bir de çıkıp Ayew'i kesinlikle alıcaz diyor. Baya dalga geçiyorlar bizimle. Ulan 32 yaşında adamım fener maçlarından sonraki gün can sıkıntısından işime konsantre olamıyorum. Twitter'da fener kelimesi gördüğüm anda midem bulanıyor. Bizi bu hale düşürdüler. Yazık gerçekten çok yazık.

  • taipan  (23.01.19 14:00:45)
Hayır bir de sen ilk yarıyı 17. bitirmişsin. Transfer ihtiyacı bangır bangır bağırıyor. Slimani Guiza'dan bile kötü. Senin ligin 10. haftasında transfer bakman gerekiyordu. Ortasaha da oyunu tutacak tek adam Ekici o da zaten 60'ta kesiliyor. Yazık ya gerçekten çok yazık. Koca fenerbahçe'yi ne hale getirdiler.

  • taipan  (23.01.19 14:02:10)
ben de farkındayım fenerbahçe'nin 18 maçta üç galibiyet alabildiğinin ama burası türkiye. ben düşmelerini isterim. türk futboluyla işim yok artık açıkçası, öyle fener nefretimden söylemiyorum bunu. el oğlunun deyişiyle JUST FOR GIGGLES. eğlenceli olurdu, ilginç olurdu.

iki maç kazanınca küme düşme hattından çıkma durumu diğer takımlar için elbette geçerli ama bu takımlar fenerbahçe'nin sahip olduğu desteğin çeyreğine bile sahip değil. hakem kayırması gibi ihtimalleri bir kenara bırakıyorum, fenerbahçe'de 2-3 tane topçu "lan biz ne yapıyoruz" deyip üzerindeki ölü toprağını atsa, çok değil kalan 5 haftada 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi alsalar tamam işte bitti gitti. düşme hattındaki takımlar böyle seri yakalayacak durumda değil. yakalarsa fener yakalar.

ayrıca şöyle bir şey var: fener'in "iyi" olması kurtulmalarına yeter. fener'in düşmesi içinse 3-4 takımın birden iyi olması lazım. akhisar, erzurum, rize, alanya, ankaragücü vs. bunların en az 2-3 tanesi fener'in önüne geçecek. olmaz o iş.

fenerbahçe en geç 21'inci haftaya kadar bir galibiyet alacak ve o günden sonra küme düşme muhabbetleri bıçak gibi kesilip sadece klasik "bu takım niye böyle dandik" geyiklerine dönülecek. yeterince uzadı zaten, güldük eğlendik. daha fazla uzamaz.
  • der meister  (23.01.19 18:38:16 ~ 18:39:14)