Vücut geliştirme ve burger king

1 ay boyunca her gün burger kingle beslenen bir yandan da ağırlık çalışan bir insanda 1 ay sonra nasıl bir fiziksel değişim gözlenmesi beklenir? Sadece fiziksel açıdan?

kaş yapar

  • 000000  (21.01.19 15:47:31)
gün içinde başka bir karb kaynağı tüketmeyerek 100 gr altı low carb protein ağırlıklı beslenme ile yoluna bakabilir.

  • candanag  (21.01.19 15:58:42)
düzenli fast food yediğiniz sürece genç yaşınızda tansiyon denen illet ile tanışmış olursunuz. Abur cubur, sırf fast food beslenen bir arkadaşım vardı, bunda yüksek tansiyon çıktı, Bir musibet bin nasihat derler ya işte o muhabbet. Ama adam hayat tarzını değiştirdi, egzersize vs de başladı, düzene soktu sağlığını. bildiğin sosyetik vejetaryene döndü gözümüzün önünde dağ gibi adam:) şimdi avokadolarla, salatalarla, kalelerle besleniyor.

  • speedy  (21.01.19 15:59:16 ~ 16:00:45)
burger king'de yediğinin ne kadarı protein, ne kadarı karbonhidrat falan o da önemli. Ayrıca vücut tipi, ağırlığı ne kadar ve nasıl çalıştığı gibi değişkenler de var. Ama 1 ayda kayda değer bir gelişme olacağını sanmıyorum ayrıca 1 ay her gün burger king yemek oldukça sağlıksız ve sorunlu.

  • freakme  (21.01.19 16:07:28)
Hamburger kendi basina kotu veya zararli bir besin degil. Protein acisindan da zengin o yuzden tum beslenme hamburger ile olacaksa kas yapar. Fastfood olarak kotu olan besin kizartmalar ve kola.

  • Haldamir  (21.01.19 18:43:04)
kalori alımının ne olduğuna bağlı değişir. Fast food yiyerek dirty bulk yapmıştım 2 sene önce 2-3 ayda iyi büyümüştüm ama iyi de göbek olmuştu. bir faydası da çabuk toparlanmaya yardımcı oluyor, zımba gibi oluyordum sonraki gün.

  • mattiadestro  (21.01.19 18:45:42)
izle > belgesel > supersize me

  • orpheus  (22.01.19 13:18:42)