Çiğköfteci ali ustaya gidenlerin asıl amacı?

sb.

ortada dönen videolardan etkilenip bir şeyler kaçırıyor olma korkusu yaşamaları

halbuki yok işte adam avuç avuç oyuncağa çeviriyor, kim çıkardı ilk bu şovlu yemek muhabbetini? düz yemek servisi arar olduk bu ne la
  • ssiradanbirigibi  (20.01.19 22:06:32)
Ben gittim. Sebebi istanbul gezimde o bölgeye yakındım ve sosyal medyada çok sık görüyordum. Değişik bir deneyim olsun diye gittim. Zaten bir daha gitmem filan dedim. Oradan da midyeci ahmet ve kızılkayalar ıslak hamburger yaptım yine aynı sebepten

  • infernalcadre  (20.01.19 22:10:43)
çiğ köftesini yiyen 2 gün kendine gelemiyor.

giden meraktan gidiyor neden olacak.

ve orası hep kalabalık.
  • koela  (20.01.19 22:28:22)
ilk kez duyuyorum bu cigkofteciyi, biraz baktim eksisozlukte ama tam anlayamadim. olayi nedir bunun? cok mu aci cigkoftesi? cok mu guzel?

  • crucio  (20.01.19 22:38:07)
@crucio

Yenecek gibi değil köftesi. Sadece sosyal medya fenomeni.
  • kumulatifvergimatrahi  (20.01.19 22:49:18)
instagrama içerik üretmek. story mtory atıp etkileşim kasmak.

  • ayin yazari  (20.01.19 23:00:26)
Deveye diken hesabı...
Adamın çiğ köftesi güzel değilmiş okuduğum kadarıyla, hizmet kalitesi yok, hijyen desem ne arar? netice diken...

  • livaneli kadir  (21.01.19 00:32:15)
Ben bu ali ustayı birine benzetiyorum.
Adam, bağırıyor, çağırıyor, sövüyor, sopa gösteriyor,
tehdit ediyor, milletin cebindeki parasını alıyor.
İşin ilginç yanı, millet bundan zevk alıyor, rızası ile sıraya girip parasını veriyor.
  • lemon cake  (21.01.19 06:29:19)