Ankara, takı malzemeleri

Tunalı veya Kızılay'da boncuk, zincir, ip vb. şeyler satan bir yer var mı acaba?

şık düğme diye bir yer var, izmir caddesi taraflarında. tam yerini hatırlayamıyorum ama gogıllayınca çıkıyor

  • serbest gezen koala  (19.01.19 09:07:42)
@serbest gezen koala Şık Düğme gözümde canlandı gibi, teşekkür ederim.

@Delay Fuze hatırladığım kadarıyla Limon'da yapılmışı var onların. Ben malzemeleri alıp kendim takı yapmak istiyorum. Bir bakarım yine de, teşekkür ederim.
  • siyah noktali film  (19.01.19 09:15:27)
Ulus suluhan.cesit ve kalite dusuktur ama merkez orasi. Bu urunler istanbukda gani gani var.

  • a summer day  (19.01.19 10:08:46)
Suluhanda tunalı kızılaya göre daha ucuz bulursunuz. Çeşit çeşit var. İzmir caddesinde de erdoğan düğme var, dönercisi olan bir marketin yanından merdivenle iniliyor. Ayakkabı dünyasına yüzünüzü döndüğünüzde solda kalıyor.

  • curukturpkokusu  (19.01.19 12:50:39)
İzmir caddesinin kıvrıldığı yerde galatasaraylilar dernegi altinda ip, düğme ve endüstriyel boncuklar var. Taki malzemesi icin de karşısında, moda çarşısı alt katinda incik boncuk satan bir dükkan var. Ayni pasajda ip halinde satan farkli boncukcular da var. Tabi en iyisi ulus.

  • her giriste sifresini unutan adam  (19.01.19 14:02:46)
izmir caddesinde erdoğan düğme vardır. her aradığını bulabilirsin. Sümer sokak ve menekşe sokak'ta benzer dükkanlar vardı diye hatırlıyorum ama hala açık mı emin değilim.

  • paslanmaz pencere  (19.01.19 15:05:02)
Teşekkür ederim hepinize. :)

  • siyah noktali film  (19.01.19 19:24:50)