Avrupali erkeklerin Turk erkeklerinden farki ne?

Ulkedeki siddet olaylarina bagliyorum, tamam, haklilar. Ama orada da hanzo yok mu? Merak ettim. Birebir tecrube etmis kadinlardan dinlemek isterim.

Ev ya da sosyal hayattaki görevleri cinsiyete göre ayırmıyorlar,
Trip atmasın, kızmasın, kavga çıkmasın korkusuyla yaşamıyorlar. İçlerinden nasıl geliyorsa dışa da aynısını yansıtıyorlar.
Türk erkeğindeki gibi kararsızlık ve çelişkiler harikası yok. Çağdaş kafa yapısına sahip gibi kendisini tanıtıp bir anda ataerkilliğin dibine vurmuyorlar yani. Rolden role girmiyorlar. Adamlar net. Romantiklik anlayışlarının altında bile mantık ve samimiyet var. Görev bilinciyle ilişki yürütmüyorlar.

Bahsettiğim "adamlar" Danimarkalı erkeklerin genellemesidir.

Barzo kısmını İtalya'da falan bulabiliriz sanırım.
  • landho  (12.01.19 20:53:25)
Penisleri daha küçükmüş. Öyle diyolar kızlar.

  • Delay Fuze  (12.01.19 20:56:52)
Fransizlarin ata sporudur karilarini dovmek.
En unlu solistleri sevgilisini doverek oldurdu.
Bizim fransiz hocalar kizlarin sacini cekerdi tokatlarlardi.

Turk erkegi kolay kolay dovmez aslinda, adimiz cikmis sadece.
Ben hic dovmedim doven arkadasim da olmadi. Cogunuzun da yoktur.
  • acemi  (12.01.19 21:08:06)
@acemi, o nasil okulmus? Oha! Kizlarin eli armut mu topluyordu?

Olay aslinda sadece siddette degil. Daha mi kibarlar daha mi saygililar? Daha mi sadiklar? Sanki avrupali=centilmen gibi.
  • erkeğim  (12.01.19 21:20:10)
@acemi, misojininiz haric zekali insansiniz da o epey ciddi bir sorun. ilaveten, fransa'nin en unlu solisti cantat mi?

@erkegim, basina biri baglanincaya kici annesi tarafindan toplandigi icin surekli anne arayan memleketim er kisisiyle kucuk yasta kendi sorumluluk alaninin farkina varan modelleri kiyaslamak sizce ne kadar dogru? ki, "avrupa" dediginiz homojen bir yapi da degil.
  • e haliyle  (12.01.19 21:38:18)
ingilizceye daha cok hakimler. burunlari da daha kucuk, daha az yalan soylediklerinden herhalde.

  • Leonardo~Da~Vinci  (12.01.19 21:40:11)
@e haliyle niye mizoji oldum yine ya.

Noir desir grubu
www.theguardian.com

Maphustan cikti bile :)

@erkegim eskiden okullarda dayak vardi, sosyete bile bu dayaktan nasiplendi.
  • acemi  (12.01.19 21:51:42)
Ingiliz erkeklerinin orta sinifi Turk erkeginin alt sinifina tekabul ediyor. Psikopat, kotu aliskanliklari olan, takintili ve dayakci.

Ingilizin ust sinifi da asiri metroseksuel, berbat bir mizah ve kari gibiler itici.

Diger Avrupalilari bilmiyorum. Iyi gunler.
  • perfectum  (14.01.19 09:55:41 ~ 09:56:41)
Daha yakisiklilar bariz. Fransiz ve ISpanyollar haric. Bir de Italyanlar overrated.

  • stavro  (14.01.19 09:58:18 ~ 10:00:23)