hangi youtube kanallarını ya da programlarını takip ediyorsunuz?

biz eşimle mesut süre ile ilişki testi'ni düzenli olarak takip ediyoruz mesela, her pazar yayımlandığında yeni bölümünü izliyoruz. 140 journos videoları da -içerikleri bazen çok sığ kalsa da- ilgimizi çekiyor.

sizin de bunun gibi düzenli olarak takip ettiğiniz, yeni bölümü yayımlansa da izlesek diye beklediğiniz youtube kanalları ya da programları var mı?

enes batur, yap yap gibi ergen kitleye anlamsız videolar çeken kanallardan ziyade gerçekten bir konusu ve kaliteli içeriği olan kanallar arıyorum ama bulamıyorum.

Bir ara eşimle gezigezive kanalını takip ettik biraz sonra baktık biraz tanininca izlenme olunca azitmaya başladılar. Şımarık şımarık hareketler, olur olmaz açıklama videoları. Bir banka hesabı koyup para istemeler. Bıraktık.

Cüneyt Özdemir, Coşkun Aral ve tutu var. Tutu'ya ben bakıyorum abone değilim ama. Bir de şişko bir doktor var. Adını hatırlayamadım onu da arada görürsem bakıyorum.
Buldum.Dr. Aydın.

Bir de hintlilerin vloglarina bakıyorum. Tuhaf geliyor, renkli, pis. O kokuyu buradan duyuyormuşum gibi.
  • kirmizipilotkalem  (12.01.19 00:22:48)
cüneyt özdemir'i takip ediyorum bir de coşkun aral'ın kanalını ikisi de gayet keyifli geliyor.

140journos hiç bana hitap etmedi, ifa akademi eskiden format olarak iyiydi ama sürekli bir atraksiyon içinde olduklar için izlemiyorum artık çok sıkıcı ve bayık geliyor.
  • killerbee  (12.01.19 00:23:04)
hayvanların dostu Tayfun Demir'in kanalı. Bütün videolarını heyecanla bekliyorum ve seyretmek terapi oluyor adeta.

www.youtube.com
  • elinde tivit  (12.01.19 00:24:52)
mesut süre'yi ben de bi iki haftadır izliyorum eski bölümlerine de baktım. Onun dışında post 42'nin çoğu videosunu severek izliyorum. Boş muhabbetleri baya sarıyo zaten önceden de tanıdığım adamlar oldukları için. Eskiden itici bulsam da son dönemlerde koreli chaby'nin 3 yabancı 1 türk formatını seviyorum. Yani muhabbetler bazen çok kaliteli gelmiyor ama yine de farklı milletlerle ilgili bi şeyler görmek hoşuma gidiyor. Bu formatın yine böyle youtube kanalı tarzı daha kaliteli yabancı versiyonu olsa baya severdim(elin oğlu ya da kore versiyonu abnomal summit'i biliyorum).

Yabancılardan genelde bilgi içerikli sayfalar takip ediyorum tarih, genel kültür, coğrafya, ülkeler falan.

Geography Now
CGP Grey
WonderWhy
Half as Intersting
Wendover

şu an aklıma gelenler bunlar. WonderWhy ve CGP Grey çok nadir video atar ama çook güzel videoları var. Geography Now'ı 20 bin takipçili olduğu günlerden beri takip ediyorum, alfabetik listeyle ülkelerle ilgili videolar çekiyor. Güzel bi konsept.

Ha bu arada Sunay Akın'ın da güzel bi youtbe kanalı var.

Şimdi listeme tekrar baktım da Emir Yargınla Çakal Lezzetlere bakabilirsin. Hem güzel yemek tarifleri veriyor hem de muhabbeti falan sempatik.
  • nundu  (12.01.19 01:17:09)
Turkce kanallardan bir tek Oguzhan Ugur'un kanalını ve onedio kanaldaki pinc programını takip ediyorum.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (12.01.19 01:21:32)
Epic Rap Battles of History
Langfocus
Adı değişmiş veya kalkmış olabilir ama ozbayasar diye bir kanal vardı, 70'lerin plaklarının kayıtlarını koyardı. Ona bakardım bir dönem.

İlişki Testi'ni ben de seyrederim. Bir ara İlker Gümüşoluk'un "Apartman Sohbetleri"ni de izlerdim ama epeydir çıkartmıyor.
  • d max  (12.01.19 01:35:00)
Benzin tv. Savaş cebeci. Ağır sağlam.

  • Delay Fuze  (12.01.19 02:14:32)
Bu ara en çok Medyascope'taki Din, Devlet, Toplum programını (www.youtube.com ve Apostate Prophet kanalını (www.youtube.com) takip ediyorum. Bir de fırsat buldukça Kurzgesagt (doğru mu yazdım bilemedim) kanalındaki videolara bakıyorum.

  • bruce mclaren  (12.01.19 06:47:21)
Beyhan budak-psikolog
Başak Kablan-her telden çalıyor

  • marifet  (12.01.19 09:25:04)