Spor yaparken asiri bunaliyorum napcam?

salona gidince tarifi zor bir his geliyo bana sanki hapsedilmisim gibi. rahatsizlandigim icin biraz kilo aldim tek istegim kilolari veriyim ve yuruyus yapmadigim donemde kaybettigim sikilasmayi geri kazanayim. cok yemek yiyemiyorum, tavuktur yumurtadir vs yiyemem. peynir kahve aksam biraz sebze ya da et. sporla aram sifir, yazlari yuzuyorum yaza kadar ne yapiyim salonda. bi adi var mi bilmem kosu yapiyomus gibi duran aleti seviyorum, yuruyus bandi biraz bisiklet. onerilerinize acigim en ivedi bu isi nasi hallederim?

Gelişme kaydettiğini görmen lazım. Günde 2 saate yakın yürüyüş yapardım ben. Eve baskül aldım neredeyse gram gram takip edip not aldım. O sayılar düşmeye başladıkça motivasyonum arttı. Bu tip bir şey yapabilirsin amacına yönelik.

  • nrn  (08.01.19 18:51:27)
senin cozumun de leslie gibi duruyor. salona filan gitmeyince evde bos bir alanda rahatlikla yapiliyor. yuruyus seviyorsan bunu da sevebilirsin. 3 mil (45dk) - 5 mil (75 dk) gibi programlari var. haftada 3-4 gun min. 3 mil olani yapsan epey faydasini gorursun azicik da yiyip ictigine dikkat edersen. 3-4 ay sonra sıkmaya basliyor ama zaten o zamana da yaz gelir yuzmeye sira gelmis olur o zamana kadar idare ettirir sanki seni. youtube'dan incele derim programini bi. ilk bakista pehh bu mu zayiflaticak beni diyorsun ama o 3 mil bittiginde sucuk gibi oluyorsun.

  • in vino veritas  (08.01.19 19:03:54)
onu da yaparim ama evde olunca baslayamiyorum icimden gelmiyo salonun parasini pesin odedim simdi en azindan param ziyan olmasin diye gidiyorum

  • mula  (08.01.19 19:07:30)