Ipod touch

selam dostlar. çok uzun süredir (~5-6 sene) ipod touch almak istiyorum. ama maddi yetersizlik ve nispeten f/p ürünü olmaması sebeiyle erteledim. fakat nedense şu günlerde ipod touch isteğim yeniden depreşti:( beni bu üründen soğutabilir misini:/ tşkler. yoksa gidip sipariş vericem.

apple ın sitesinde 1500tl gözüküyor.
2. el düşünmüyorum malesef.

Hiçbir işe yaramayan dandik bi şey. Aldığında da yanında bile taşımazsın. Alma beş para etmez

  • Delay Fuze  (06.01.19 20:27:45)
Bende çok istiyordum yıllarca, hatsız iPhone 5 bildiğin. Neyse sonra dedim ne gerek var a*mk eski iPhone 5S'imi kullanıyorum iPod yerine.

Edit: Benim bahsettiğim 5. nesil. En yeniside iPhone 6 gibi sanırım. Aşırı gereksiz gerçekten.
  • lana del rey  (06.01.19 20:29:44 ~ 20:35:30)
ikinci baksana, 4. ya da 5. nesil, yani söylendiğini gibi özel bir cihaz değil bence de, sahipliğinin size ne artısı olacak? akıllı telefon sahibiyseniz zaten yapabileceğiniz her şeyi yapabilirsiniz. ses kalitesi arıyorsanız hifi müzik çalarlara yönelmek daha mantıklı.

Akıllı telefon sahibi değilseniz eskiden mantıklı olabilecek cihazdı ama şu anda mantığı yok pek.
  • atom karincanin torunu  (06.01.19 20:31:27)
2,5 yıldır son modelini kullanıyorum, kabaca hatsız iPhone, aldığım zaman fiyatı görece uygundu şu anki fiyatını bilmiyorum ama muhtemelen orta alt segment akıllı telefon fiyatınadır. ben o zamandan beri iPod ve tuşlu telefon kullanıcısı olduğum için bana uygun, akıllı telefonun varsa boşa masraf olur bence.

ek: son 1 yıla kadar şarj yönünden avantajlı iken o zamandan itibaren gelen iOS sürümüyle birlikte şarj da dayanmıyor, bunda elbette YouTube kanallarının gelişmesi sonucu çok video izlemem de etkili olmuştur.
  • candanag  (06.01.19 20:39:54 ~ 20:43:13)
akıllı telefonum var ama 1200 civarına almıştım asus. yani telefona çok para harcamadım. o yüzden aklımı çeliyo touch. iphone falan almış olsaydım düşünmezdim.

  • lata  (06.01.19 20:42:00)
ipod touch'ın donanımı çok eskidi artık, alınmaz. makul bir akıllı telefon almak daha mantıklı o paraya.

2014 civarı kullanıyordum ben ipod touch. o zamanlar bir anlamı vardı da artık çok geç malesef. yeni ipod touch da çıkmayacak görünen o ki. güzel aletti.
  • avianthem  (06.01.19 20:54:37)
2011 Eylul ayinda ABD'den almistim bir adet 64gb iPod Touch. Sadece muzik icin kullanacaksan satayim sana 350 TL ye. Bir tek home button calismiyor. Onun disinda canavar gibi.

  • Ofey  (06.01.19 21:05:21)
Ben 5 sene önce dandik bir android telefonla Birlikte kullanyordum. 2 sene kadar kullandım ve canavar gibiydi. Şarj vs vs. Ama ios güncellemeler getirdi, getirdi ve çöp olmaya başladı. Spotify dan atmalar, uygulamadan atmalar falan başladı. Güncelleme yedikce şaşırdı. Jailybreak yaptim vs vs. En son bir cafeye sattım iyi fiyattan.

Şimdi 1500 liraya android telefon aldım. Bir daha o cahilliğe düşmem. Çok şarj aleti daha çok elektrik, daha çok taşıma vs vs. Gerek yok cidden heyecana. Onu alacağına Kindle al.
  • westblack  (06.01.19 21:58:47)