Kullandığıniz Akilli telefonlar neler?

Evet merak ettim hangi marka model akıllı telefon kullanıyorsunuz artıları eksileri ben Xiaomi Mi8 kullaniyorum.

Sizden gelen cevaplari bekliyorumm

moto z play. 1300'e almıştım 8 ay önce ve hayatımda en memnun kaldığım elektronik alettir kendisi. aynı seriden gitmeye kararlıyım devamında. tek negatif şey 5,5 inch olması. 4,7- 5,0 olsaydı efsane olurdu.

  • old but hot  (05.01.19 20:05:26)
xiaomi mi max 2. cep telefonundan beklediğim her şeyi karşılıyor.
ekran büyüklüğü en sevdiğim yönü; yazı yazmak, oyun oynamak, kitap okumak, nette gezinmek çok daha keyifli küçük ekranlara nazaran.

  • g7mor  (05.01.19 20:05:39)
iphone x. ekranı küçük o sıkıntı. xs max pahalı. mi mix 3 güzel gibi.

  • passion rules the game  (05.01.19 20:06:47)
samsung galaxy s7, memnunum.

  • tabirimekruh  (05.01.19 20:08:00)
samsung j7 prime. sıkıntım yok. +radyosu var.

  • durgunfoton  (05.01.19 20:12:20)
galaxy s7 edge. kamerası çok güzel ama ekranı kırık. ömrünün sonlarına yaklaştı. 1 sene daha gider zannımca.

  • prasinos  (05.01.19 20:18:00)
iphone x.

çok büyük artısı da, eksisi de yok gözümde. zamanında piyasa değerinden çok ucuza alabildiğim için biraz bütçemi zorlayıp almıştım, üzmedi. bir 3 yıl daha kullanırım sanırım.
  • avianthem  (05.01.19 20:32:41)
Iphone 8 yillardir apple kullanicisi oldugum icin artilari cok fazla. Apple urunleri cok hizli kullanim aliskanligi yaratiyor. Watch, airpods, macbook air vs. full senlron olmasi.
Eksisi anlamsiz pahali diye iphone x almadigima pisman olmam :)

  • lynda.com  (05.01.19 20:58:34)
iphone 8. eksisu şu, eski teleofnum bozulduğu için ekmek alır gibi gittim aldım. ertesi gün iphone x almadığıma pişman oldum. 1 hafta sonra da iphone 8 plus almadığıma pişman oldum.

  • Tears of Devil  (05.01.19 21:00:57)
xiaomi mi8 lite.

artıları

ben büyük ekran seviyorum o yüzden ekran büyüklüğü tatmin edici. kamerası çok güzel allah için. şarjı aktif kullanımda 1.5 gün gidiyor. eski telefonun samsung note 4'de bu yarım gündü. onun dışında donma ya da kasma yok.

eksileri

facebook messenger'da ya da whatsapp messenger'da çok hızlı yazdığımdan neden bilmiyorum ekran birden aşağı iniyor zaman zaman. çok sık olmaya başladı. sanırım benim parmaklarım büyük biraz çinliler bana göre yapmamış mehe. bi de kılıfı çok zor bulunuyor. iki tane aldım o yüzden bi şey olursa aramamak için ehehehe.
  • rahat ya  (05.01.19 21:29:25)
Sony Xperia XZ1 ve Nokia 7 Plus var.

İkisinden de son derece memnunum öneririm.
  • bos gezenin bos ustasi  (05.01.19 21:53:15)
iphone se 64 gb

  • neverlose  (05.01.19 22:15:12)
İphone xs çok ucuza geldi kampanya ile aldım. Yoksa öncesinde iphone 6 kullanıyordum.

  • Boris  (05.01.19 23:01:02)
aypon se
tüm özellikleri 6s tek farklılık 4 inç olması
küçük olması benim için çok iyi bir özellik
  • bardakigüneşgözlüğü  (05.01.19 23:02:45)
Google Pixel2

  • crucio  (05.01.19 23:04:38)
Aktif olarak 4 telefon kullanıyorum.

Xr -süper
Mi note 3 - inceliği ve hızı harka. İş görüyor
Samsung note 8 -ekranında yanma olunca soğudum iş telefonuna çevirdim. Mükemmel ama yanıyo.
5s - artık bırak beni diyo. Ama mail için yeterli.
  • valentinov  (05.01.19 23:38:44)
samsung s6
oyun oynamıyorum onun dışında her işimi görüyor. Eksi yönleri: Batarya kapasitesi düşük ve hafıza kartı takılamıyor. Parçalanana veya kullanılmaz hale gelene kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

  • reactionic  (05.01.19 23:53:06)
Huawei mate 20 lite
Yeni aldım sayılır çok güzel telefon ama büyük. Alışırım diyorum ama alışamıyorum. Huawei p20 si olup takas yapmak isteyen biri olsa güzel olurdu.

  • valarmurgulis  (06.01.19 01:31:16)
İlk akilli telefonum zenfone 5'ti, eski model olan. Geçen sene çıkan değil.
Şimdi de gm 5 plus kullanıyorum 2,5 senedir. Bok gibi telefon, mzeme kalitesi berbat. Şarj soketi 2 kere değişti, çerçevesi durup dururken kırıldı, bir kere durup dururken anakart değişti. Kulaklik girişini kullananlar bilir kronik sorunlu.

  • dox  (06.01.19 01:49:13 ~ 01:50:54)
iphone5s.bozulana kadar kullanacağım. (umarım bozulmaz) sonra xiaomi ya da huawei’ye geçerim muhtemelen
fotoğrafları berbat çekmesi dışında hiçbir sıkıntım yok

  • blacksky  (06.01.19 09:28:25)
samsung galaxy note fun edition migrostan 2200 tl ye almıştım çok memnunum paralel ithalat tabi ki şimdi baktım 4000 olmuş fiyatı alınırlığını kaybetmiş.

  • firavunfaresi  (06.01.19 12:40:29)
galaxy s8 plus, genel olarak memnunum. şu sıralar hafızası full dolu olduğu için kasıyor biraz haricinde bi problem yaşamadım. Kamerası çok çok iyi diyemem ama.

  • rayde  (06.01.19 12:45:45)