Netflix Amerikan

Netflixin Amerikan versiyonunu Türkiye kredi kartlari ile satın alip üye olmak mümkün mü?

Netflix ile çalışan vpn bul gir izle ekstra bir şey yapmana gerek yok.

  • 10032007  (05.01.19 18:19:46)
var amerikan vpn de kredi kartini kabul etmiyorlar diye duymuştum bir ara

  • Jeckson  (05.01.19 18:21:00)
Neden 8 dolar veresin? Türkiye'de ödediğin parayı Amerikan ip adresi ile izlersen Amerikan içeriğini alırsın.

Ben İsveç'te 120 kron ödemek yerine Türkiye'den arkadaş vasıtasıyla 17 liraya alıyorum, burda izliyorum İsveç içeriğini hehe.
  • bos gezenin bos ustasi  (05.01.19 18:27:01)
Türk üyeliği ile Amerikan versiyonuna ulaşılabiliyor mu gerçekten? Her ülke için ayri üyelik açılmalı diye düşünüyordum.

  • Jeckson  (05.01.19 18:30:24)
Ben HotspotVPN ile hep Amerika’dan izliyorum. Sıkıntı olmuyor.

  • catch the arrow  (05.01.19 18:57:42)
Yok öyle bir şey. Bugün al laptopu Japonya'ya git Japonya içeriğini görürsün. Ama altyazı ve dil seçeneklerini unutacaksın.

  • bos gezenin bos ustasi  (05.01.19 18:57:51)
Teşekkürler Ama bu biraz saçma ve haksızlık değil mi? o zaman bizde en ucuz ülkeyi bulalım ve herkes oradan üye olsun.

Amerika ya da ingilizler faiş fiyat odemeye sıkıntı çıkarmıyor mu?
  • Jeckson  (05.01.19 19:56:41)
Turk uyeligiyle amerikan izlersin. Smartdnsproxy ile aylarca izledim.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (05.01.19 20:37:21)
En ucuz ülke biziz zaten.

Saçma veya değil adamlar özel şirket böyle uygun görmüşler.
  • bos gezenin bos ustasi  (05.01.19 22:24:43)
dil desteği sebebiyle vpn ile başka ülke üzerinden izlemek her zaman mümkün olmayabilir ucuz olsa da. (ingilizce hariç tabii) ayrıca bu tip fiyatlandırmalar ülkenin ekonomisine, alım gücüne vs göre belirlenebildiği için global tek fiyat olmaması mantıklı.

  • blacksky  (06.01.19 10:04:26)