Anlaşamadığınız insanlar hangileri?

Ben alınganlarla pek geçinemiyorum, birde niyetimi okuyanlarla, sen aslında şöyle demek istiyorsun diyenlerle...

Surekli olumsuz düşünenler ilk sırada galiba. Endişeli panik tiplerden de hoşlanmıyorum. Surekli yakinanlar, yoktan sorun üretenler. Kafası rahat insanları seviyorum olumlu olumlu ohh

  • artcilly  (03.01.19 22:32:48)
Niyet okuyan tipler +10000
Bir zamanlar en yakın arkadaşım olm tiple bu konuda çok tartışırdık. NEFRET ederim "Böyle böyle yaptın çünkü amacın şöyle şöyleydi..." gibi Sherlock Holmes'ün şeytan versiyonu gibi davrananlardan. Hayır yani, bir insanın iç dünyasına ne kadar hakim olabilirsin ki?

Özenti, kendine has kuralları/ilkeleri olmayıp rüzgarın estiği yöne dönen, bencil ya da egolu kişilere de tahammül edemiyorum.
  • m e b  (03.01.19 22:38:48)
Salaklar ve karşısındakini salak yerine koyanlar..

  • pati  (03.01.19 22:42:47)
Sozelciler,doktorlar,disciler.

  • acemi  (03.01.19 22:54:24)
insanlar olmasa dünya bayağı güzel gezegen aslında ama n'aparsın leş bir türüz.
genel olarak insan sevmiyorum.

  • casey  (03.01.19 23:02:54)
Kendini bir shit sananlar. Ezilince meslek ve para muhabbeti çekenler. Çok eğleniyorum, daha da ezikliyorum.

Kötü niyetli insanlarla, gevezelerle de anlaşamam asla.
  • Delay Fuze  (03.01.19 23:21:28)
yazılanları bir daha tekrar etmeyeyim. ben de ilk tanışmada burç soran, astrolojiye, fala inanan insanlarla anlaşamam.

  • dont eat me  (03.01.19 23:26:50)
Çok konuşan

  • eazy  (03.01.19 23:27:42)
Başlıyorum:
- Çok konuşanlarla, özellikle biri bir şey anlatırken araya girip yarım saat nefessiz konuşanlarla. Ayrıca gürültülü insanlarla
- Çok sosyal olup herkesi yanında sürüklemeye çalışanlarla, hayır arkadaşım pazar sabah 8'de kalkıp kahvaltıya gitmek ya da çarşamba iş çıkışı konsere gidip eve sabahın ikisinde dönmek istemiyorum, manyak mıyım?
- Hayır cevabını kabul etmeyen ısrarcılarla
- Her şeyi bildiğini iddia edip yanlışında ısrar edenlerle
- "Ya ben çok iyi niyetliyim, herkesi de kendim gibi sanıyorum"larla
- Hızla ve gereksiz samimi olan insanlarla
- Sahte bilimin her türlüsünü ciddiye alanlarla anlaşamıyorum.

Sakin, kendi halinde insan seviyorum.
  • kobuzchu kiz  (03.01.19 23:30:30)
Sozelciler +1, feministler, duyarcilar, koyu dinciler, en ufak seye sinirlenenler, feministler, tutarsiz dakkasi dakkasini tutmayan ruh hali degiskenler, ingiliz gazeteleri okuyanlar, bir de feministler.

  • stavro  (03.01.19 23:43:40)
Türklerle anlaşamıyorum malesef. 25 sene denedim olmadı.

  • bos gezenin bos ustasi  (04.01.19 00:00:20)
dominant karakterli insanlarla anlasamiyorum.

  • Leonardo~Da~Vinci  (04.01.19 00:20:46)
Olm bunun bi adı yok tanımlaması yok. İşime gelmeyenlerle anlaşamıyorum yani.

  • üşüyen bira bardağı  (04.01.19 00:44:59)
karşısındakini aptal gören insan
kibirli insan.
eleştirmek için açığı gözetleyen eleştiriyi seven artniyetli insan, benim eniştem aynen böyle biri mesela. Adam bunu yapmak için doğmuş, konuşur bi hatani arar lafi sokar ve tüm cemiyetlerde dedikodunu yapar. tiksiniyorum kendisinden.
  • damla sakızlı dondurma  (04.01.19 00:52:40 ~ 00:53:12)
kendim dahil, çocuklar hariç kimseyle çok uzun süre anlaşamıyorum. bir türü diğerinden ayırmam çok zor.

  • meyal  (04.01.19 02:29:38)
Yalaka tipler, içten pazarliklilar, ben her şey bilirim havasıyla gezenler bir de gereksiz samimi olan insanlarla.
Haa bir de alinganlar var ki hepinizden nefret ediyorum

  • kirmizipilotkalem  (04.01.19 04:38:48)
Patavatsız, ayarsız, sürekli birşey talep edenlerle, kendinş olduğundan farklı gösterenlerle anlaşamıyorum

  • curukturpkokusu  (04.01.19 09:29:13)
sürekli olumsuz, ergen gibi her şeyden şikayet eden, her zaman mutsuz insanlarla anlaşamıyorum. Bir de başkalarının mutluluğundan rahatsız olup mutsuzluğundan beslenenlerle.

belki içten içe özenmesine rağmen insanların başarısını, işini, ilişkisini, evliliğini, görüntüsünü eleştirip kendince gömerek rahatlayan sorunlu insanlarla aynı ortamda kalınca çok yoruluyorum. Sırf kötülüğünden iyiye iyi, güzele güzel diyemeyen bu insanları uzak tutmaya çalışıyorum kendimden.
  • aquarium  (04.01.19 09:56:45)
kinci ergenlerle anlaşamıyorum, genelde alındıkları şeyler osuruktan konular oluyor çünkü.

  • piremses  (07.01.19 11:09:34)